سوپاپ پلی اتیلن

در سیستم انتقال آب و مایعات به منظور جلوگیری از برگشت آب به منبع یا چاه از شیر یک طرفه فلزی استفاده میشود . اما استفاده از  شیر یک طرفه معایبی دارد که سوپاپ پلی اتیلن این کمبود ها را پوشش میدهد.

مزایای سوپاپ پلی اتیلن

1- فشار کاری بالا : شیر یک طرفه فلزی توانایی تحمل فشار بالا را ندارد. از این رو میتوان از سوپاپ های پلی اتیلنی استفاده کرد که تحمل فشار تا 16 بار را دارد.

2- سایز بالا : اگر میخواهید در سایزهای بالا از شیر یک طرفه استفاده کنید با مشکلاتی مواجه خواهید شد اما میتوانید با استفاده از این سوپاپ سایز 6 الی 24 اینچ را پوشش دهید.

3-هزینه پایین تر  : هزینه خرید  شیر یک طرفه فلزی به مراتب بالاتر است از تولید یا خرید سوپاپ پلی اتیلن که همین امر باعث محبوبیت این محصول شده است.

4- مقاومت شیمیایی بالا : از آنجایی که فلز در اثر برخورد با مواد شیمیایی و اسیدی واکنش نشان میدهد و در اثر مصرف باعث خوردگی میشود گزینه مناسبی برای استفاده در صنایع نمی باشد.

5- امنیت بالا ! : بد نیست بدانید که به دلیل محبوبیت فلز و قیمت بالایی که دارد بسیار مورد سرقت قرار میگیرد اما با استفاده از سوپاپی با جنس پلی اتیلن از این بابت خیالتان راحت خواهد بود.

سوپاپ پلی اتیلن

موارد استفاده از سوپاپ پلی اتیلن

1- انتقال آب

2- انتقال فاضلاب

3- انتقال مواد اسیدی

4- انتقال مواد شیمیایی

5- حوضچه های پرورش ماهی : بیشترین کاربرد سوپاپ پلی اتیلن و سهم بزرگ معاملات این محصولات برای استفاده در پرورش ماهی است.

انواع سوپاپ پلی اتیلن

1- سوپاپ جوشی

2- سوپاپ فلنج دار :  بیشترین سهم خرید و فروش در صنایع را این نوع سوپاپ دارد.

ساخت سوپاپ فلنج دار

بازرگانی سداب با داشتن دانش فنی و تجربه چندین ساله در حوزه آبرسانی و انتقال مایعات شمیایی و تامین ملزومات پروژه های مختلف در سراسر کشور در خصوص قبول سفارشات ساخت انواع سوپاپ فلنج دار پلی اتیلنی در سایز های 16 الی 24 اینچ و تحمل فشار تا 16 بار را دارد. کافیست برای استعلام قیمت با شماره تلفن 33901412 تماس حاصل نمایید.