لیست قیمت آذین

لوله پلی پروپیلن آذین از برندهای معتبر و خوش نام ایرانی است که در بالاترین سطح کیفی تولید و به بازار عرضه می گردد. لیست قیمت محصولات آذین در سایت بازرگانی سداب آورده شده به طوری که می توانید قیمت های به روز تمام اتصالات رابط ها و لوله های پلیمری را مشاهده نمایید و هزینه مربوط به لوله کشی را محاسبه کنید .

ویژگی های لوله پلی پروپیلن آذین

از ویژگی های لوله پلی پروپیلن آذین که باعث شده تا کاربرد گسترده تری پیدا کنند عدم جذب رطوبت می باشد. به علاوه اینکه سطح داخلی این لوله ها نیز صیقلی بوده و در نتیجه املاح و فاضلاب ها به راحتی از آن عبور می کند به طوری که این لوله ها کمتر دچار گرفتگی رسوب گیری و لجن گیری می شوند. از ویژگی های مهم این لوله ها ضخامت کم لوله، جلای سطحی، سبکی وزن، انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر خوردگی اسیدی و بازی، مقاومت در برابر زنگ زدگی در ضمن استفاده از مواد اولیه کاملاً بهداشتی و مرغوب از مهم ترین خصوصیات  محصولات شرکت آذین می باشد.

کاربرد ها

ویژگی ها و مزیت های این نوع از لوله سبب شده تا کاربرد گسترده ای پیدا کنند از جمله کاربردها می توان به استفاده از آن ها در لوله کشی آب شرب، استفاده در تصفیه خانه ها، استفاده در فاضلاب کشی، استفاده در آبیاری های بارانی، لوله کشی استخر، سونا و جکوزی اشاره نمود. سختی بالا ،چگالی کم، مقاومت در برابر کشش از دیگر خصوصیاتی می باشد که باعث شده برای لوله کشی ساختمان های ضد زلزله از این نوع لوله استفاده شود.

لوله پلی پروپیلن آذین