لیست قیمت تکاب اتصال اردیبهشت 1400

شرکت تکاب اتصال دماوند با هدف تامین و تجهیز پروژه های انتقال آب در سال 1372 آغاز به فعالیت نمود و در راستای گسترش دامنه کاری در سال 1380 موفق به تاسیس واحد تولیدی شد تا همزمان با تامین، تولید اتصالات مورد نیاز پروژه های صنعت آب را در برنامه کاری داشته و در ادامه راه بتواند نقش موثری در این زمینه ایفا نماید. به طوری که این شرکت برای اولین بار در ایران انواع اتصالات پلی اتیلن را به روش تمام تزریق در فشار های 20 و 25 بار تولید کرده است. از مهم ترین افتخارات این شرکت که دریافت گواهینامه های کیفیت DVCW  و KIWA از کشور آلمان است دست پیدا کرد.
همراهان گرامی برای اطلاع داشتن از آخرین قیمت ها در قسمت زیر لیست قیمت تکاب اتصال گذاشته شده است.

این شرکت در چند سال اخیر با افزایش ظرفیت تولید با بکار گیری 18 خط تولید و نیروهای متخصص و با دانش توانسته به یکی از مهم ترین قطب های تامین اتصالات پلی اتیلن کشور تبدیل شود. رشد قابل توجه و چشمگیر این شرکت که ظرفیت تولید در سال 1380 به 220 تن رسیده بوده در سال 1395 به رقم 1400 تن رسید.

محصولات تکاب اتصال

محصولات پلی اتیلن و اتصالات آن در شرکت تکاب اتصال با قطرهای 32 تا 1000 میلیمتر با تنوع فراوانی تولید می شوند. در لیست قیمت تکاب اتصال محصولاتی از قبیل اتصالات الکتروفیوژن ( فلنج، زانو، کپ، سه راه، کوپلر ) در انواع مختلف اتصالات بات فیوژن، اتصالات جوشی و اتصالات فلنج دار با مشخصات ابعادی و قیمت وجود دارند. اتصالات تی اف، لوله اینسرتی و کلکتور نیز از تولیدات خاص این شرکت می باشند که به همراه مشخصات در لیست قیمت زیر قرار گرفته  است.

 

لیست قیمت جوشی اردیبهشت 1400

لیست قیمت الکتروفیوژن اردیبهشت 1400