شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

لیست قیمت پوش فیت

مجموعه سداب از تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با ارائه لیست قیمت پوش فیت از لوله و اتصالات آن در برندهای مختلف و انواع گوناگون را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است. این نوع اتصالات از انواع لوله های پلی پروپیلنی می باشد که جایگزین اتصالات فلزی شده است به دلیل مزیت های که نسبت به انواع فلزی دارد.

ویژگی های اتصالات پوش فیت

لوله و اتصالات پوش فیت دارای انعطاف پذیری بالای است که سبب شده تا در برابر شکستگی مقاوم باشد. مقاومت شیمیایی این دست از لوله و اتصالات نیز بالا بوده در برابر جریان محلول های نمکی اسیدی و بازی دچار فرسودگی و پوسیدگی نمی شود. مقاومت حرارتی این لوله ها نیز بالا بوده و در صورت برخورد با شعله های آتش از انتشار آتش جلوگیری کرده و همان ناحیه ای که با شعله تماس داشته سوخته می شود.

کاربردها

این محصولات به دلیل ساختار فیزیکی و شیمیایی مقاومی که دارند در صنایع مختلف از جمله صنایع شیمیایی و غذایی لبنی  و سیستم های تاسیساتی به کار گرفته می شوند. لوله پوش فیت در سایزهای مختلف موجود بوده و توانایی فشارهای باری مختلف را دارند. این لوله و اتصالات در انواع فشار قوی نیز تولید شده و در آبیاری های تحت فشار و فاضلاب کشی، لوله کشی استخرهای پرورش ماهی، استخرهای شنا و استخرهای آب گرم و جکوزی به کار برده می شوند.قیمت لوله و اتصالات پوش فیت با در نظر داشتن  برند، کشور سازنده، مواد اولیه به کار رفته شده در آن ها، روش تولید، روش نصب، سایز و قطر خارجی و داخلی، ساختار و …. می تواند متفاوت باشند.  
× استعلام قیمت و موجودی