شهریور ۲۷, ۱۴۰۰

اتصالات PVC

پلی وینیل کلراید (Polyvinyl chloride) که با نام اختصاری PVC در دنیا شناخته می شود در سال ۱۹۱۳ میلادی اختراع شد و در سال ۱۹۴۳ میلادی از آن در صنعت لوله و اتصالات استفاده شد. مزایا و قابلیت هایی که لوله و اتصالات PVC دارند باعث شده استفاده از این اتصالات در سراسر جهان مرسوم شود.

اتصالات PVC

انواع اتصالاتPVC

اتصالات پی وی سی هم مانند لوله PVC  در دو نوع ۴۰ و ۸۰ تولید میشوند. نوع ۴۰ علاوه بر اینکه دارای رنگ سفید میباشد ضخامت دیواره کمتری هم دارد و در نتیجه قابلیت تحمل فشار کمتری هم دارد. اما نوع ۸۰ رنگ خاکستری و یا سیاه دارد و ضخامت دیواره بیشتری هم دارد و همچنین تحمل فشار بیشتر نسبت به نوع ۴۰ . همچنین از این دو نوع با عنوان های نوع نرم و نوع سخت بکار گرفته میشود.

اتصالات PVC در نوع چسبی و رزوه ای موجود است.

کاربرد لوله و اتصالات  پی وی سی

  • استفاده در صنعت ساختمان : بیش از ۵۰ درصد کاربرد لوله و اتصالات PVC در ساختمان سازی است چرا که هم هزینه پایینی دارد و هم استفاده از  آن آسان است و بدلیل وزن پایین حمل و نقل و مشکلات کمتری هم دارد.
  • فاصلاب شهری : استفاده در فاضلاب های شهری بدون فشار و تحت فشار و همچنین فاضلاب داخل ساختمان
  • صنعت کشاورزی : از لوله و اتصالات پی وی سی برای آبیاری تحت فشار و همچنین آبیاری بدون فشار و زهکشی و … استفاده میشود.
  • انتقال کابل های مخابراتی و الکتریکی : از آنجایی که برای انتقال کابل های مخابراتی و الکتریکی میبایست در زمین دفن شوند و برای جلوگیری از آسیب دیدن کابل ها و دور ماندن از جوندگان از این اتصالات استفاده میشود.
  • انتقال مواد شیمیایی : بدلیل آنکه لوله و اتصالات pvc مقاومت شیمیایی بالایی دارند برای انتقال مواد شیمایی که خورندگی دارند استفاده میشود.

اتصالات پی وی سی

 

لیست قیمت اتصالات PVC

برای دریافت لیست قیمت اتصالات پی وی سی  و آگاهی از درصدهای تخفیف میتوانید با انتخاب گزینه های زیر آخرین قیمت ها را دریافت کنید :

لیست قیمت اتصالات PVC  پلیمر گلپایگان

لیست قیمت اتصالات پی وی سی پیمتاش (Pimtash)

خرید اتصالات پی وی سی

بازرگانی سداب با دارا بودن نمایندگی کارخانجات معتبر داخلی و خارجی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. کافیست با شماره تلفن ۳۳۹۰۱۴۱۲ تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان این حوزه بهرمند شوید.

 

× استعلام قیمت و موجودی