تعریف شیر سوئیچی پلیمر

شیر سوئیچی پلیمری

شیرآلات ساختمانی از مهم ترین قطعاتی که باید در خرید آن بسیار دقت کرد مخصوصاً شیر آلاتی که برای آب شرب مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله آن ها شیر سوئیچی پلیمری که برای لوله کشی های آب شرب استفاده می شود. اگر خواهان سبکی نو و مدرن در منازل خود هستید بهتر است در خرید شیرآلات دقت کنید و از فروشگاه های معتبر مانند بازرگانی سداب از تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با اطمینان خاطر خریداری کنید.

جنس و عملکرد شیر سوئیچی پلیمری

این شیر از مواد پلی پروپیلن تولید شده است به طوری که دارای بدنه یکپارچه برای جلوگیری از نشتی آب می باشد. در واقع  بدنه این شیر از جنس برنج ولی روکشی از جنس پلیمر دارد. این نوع شیر دارای مکانیزم ball valve  می باشد. از این نوع شیر معمولاً به صورت عمومی در ساختمان ها استفاده می شود . البته این به منظور دسترسی آسان به این شیر نیست زیرا شیر سوئیچی پلیمری دارای آچار مخصوص است و تنها شخصی که این ابزار را در دست داشته باشد می تواند شیر را باز و یا بسته کند.

شیر سوئیچی پلیمری

ویژگی ها

استفاده از مواد پلی پروپیلن

دارای تحمل فشار هیدرواستاتیک بر اساس استاندارد ملی INSO 16222

دارای بدنه یکپارچه جهت عدم نشتی در بدنه

شیر سوئیچی پلیمری دارای مکانیزم ball valve

کاهش هزینه کیت انشعاب آب

مقاومت بالا در برابر خوردگی

دارای اورینگ مناسب بر اساس استاندارد بین المللی BS EN 681

دارای آچار مخصوص شیر و قابلیت پلمپ جهت عدم امکان باز و بسته شیر توسط افراد غیر مجاز

کاربرد

شیر سوئیچی در خارج و داخل از ملک مشترک قابل نصب و نگهداری و استفاده است. این نوع شیر برای مواقعی کاربرد دارد که فشار آب شرب به صورت عمومی بخواهد کم و زیاد شود و یا آب قطع و یا وصل شود.

نکته : شیر سوئیچی پلیمری با نام های دیگری از جمله شیر قفل دار، شیر مگنتی در بازار شناخته می شود. ضمن اینکه فراموش نکنید که این نوع شیر دارای آچار مخصوص برای باز و بسته کردن می باشد. برای تهیه این محصول می توانید سفارش خود را به بازرگانی سداب از تولید کنندگان لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن اعلام کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *