January 18, 2022

تعریف شیر قفلی گازی

شیر قفلی گازی

شیر قفلی گازی از جمله شیرآلات صنعتی در بازار است که این شیر در آلیاژهای مختلفی که رایج ترین آن برنج است ساخته می شود. از این نوع شیر می توان در تاسیسات صنعتی استفاده کرد و از قابلیت قفل شوندگی آن برای قطع و وصل کامل گاز ورودی استفاده کرد. علت این نام گذاری به شیر قفلی این است که در هنگام بسته بودن شیر قفلی شما می توانید با استفاده از یک قفل مانع از باز شدن آن توسط افراد دیگر شوید .

این محصول از جمله شیرآلات پرکاربرد بوده و قابل نصب در مجتمع های مسکونی قبل از تانک ها، مخازن و کنتورهای گازی می باشد.  این شیرها به صورت ربع گرد و در سایزهای مختلف با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می گردند.

نحوه کار شیر قفلی گازی

کاربرد اصلی این نوع شیر در قطع و وصل کامل گاز ورودی می باشد. مهمترین ویژگی شیر قفل شونده گازی این است که قابلیت قفل شوندگی موقت و دائمی دارد. جنس این قطعه از آلیاژ برنج بوده و از آن برای منتقل کردن مواد نفتی و آب در سیستم هایی که فشار پایین دارند استفاده می شود. طرز کار این محصول به این صورت است که با چرخش 90 درجه ای آن در جهت یا خلاف جهت عقربه های ساعت باز و بسته می شوند.

 

شیر قفلی گازی

مزایا

  • عمل کردن سریع در باز و بسته شدن
  • گشتاور پایین که مورد نیاز جهت باز و بسته شدن
  • قیمت پایین نسبت به سایر شیرها
  • وزن کم، ساختمان فشرده، نصب و بهره برداری آسان
  • یکپارچه بودن قطعات آن و عدم نیاز به روانکاری

برای خرید مرغوب ترین شیر قفلی گازی می توانید با همکاران و مشاوران ما  در مجموعه بازرگانی سداب از تولید کنندگان لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن است در ارتباط باشید.

کاربردها

بیشترین کاربرد شیر قفلی گازی در ساختمان ها و مجتمع ها در گاز کشی پروژه های صنعتی، گازکشی سوله ها گاز کشی در کارخانجات و… می باشد. از دیگر کاربردهای این قطعه برای اماکن عمومی و مغازها می باشد. از این نوع شیر برای سیستم های پنوماتیک و گازهای غیر خورنده استفاده می شود. در خطوط گازی که لوله پلی اتیلن بکار برده شده است از این نوع شیر گازی استفاده می شود.

خرید شیر قفلی

این محصول در ایران دارای نشان استاندارد بوده به طوری که در زمان خرید دقت کنید محصول مورد نظرتان نشان استاندارد را داشته باشد. برای اینکه خریدی با اطمینان خاطر داشته باشید می توانید از محصولات بازرگانی سداب که تولید کننده لوله و اتصالات پلی اتیلن است انتخاب نمایید تا محصولی با کیفیت و با اصالت را در اختیار داشته باشید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

Powered by WhatsApp Chat

× استعلام قیمت و موجودی