لیست قیمت لرزه گیر

 از این وسیله به منظور جلوگیری و کنترل ارتعاشات ناشی از انبساط، انقباض و فشار درون لوله ها استفاده می شود.  وجود ابن محصولات به پایداری سیستم های پایپینگ کمک بسیاری می کند و در تمامی پروژ های سنگین تاسیساتی نظیر صنایع شیمیایی، سیمان، دریایی، نفت و گاز، پمپ های آب و غیره می توان نمونه هایی از این قطعات را مشاهده کرد. می توان انواع لرزه گیر را براساس کیفیت ساخت در دو دسته  لاستیکی و آکاردئونی قرار داد.

تفاوت محصول لاستیکی با آکاردئونی بیشتر در میزان تحمل فشار و دمای ناشی از انبساط و انقباض لوله می باشد، که کنترل آن در نوع لاستیکی محدود تر است.  فشار کاری که در انواع این محصول اندازه گیری می شود بین 10 تا 16 بار می باشد، که بر اساس نوعی که دارند می توانند در دماهای 60 تا 90 درجه کار کنند.

ویژگی های لرزه گیر

از مهترین ویژگی های مشترک در بین انواع این محصول  می توان به مقاومت در برابر لرزش، عایق صوتی،جذب حرکت های زاویه ای، محوری و چند منظوره، انعطاف پذیری بالا و نصب ساده اشاره کرد. شیوه اتصال این محصول به لوله ها و دیگر اتصالات یکی دیگر از تفاوت های آکاردئونی و لاستیکی می باشند.

مزایا

از مهمترین مزایای استفاده از انواع لرزه گیر در سیستم پایپینگ می توان به آرامش بیشتر محیط و کاهش صداهای آزار دهنده، کمک به طول عمر سیستم لوله کشی و جلوگیری از ایجاد نشتی به دلیل ارتعاشات لوله ها اشاره کرد.

قیمت

قیمت این محصول با توجه به نوع لرزه گیر، متریال مصرفی،برند سازنده، سایز ، ظرفیت گرمایی و میزان تحمل فشار این محصولات محاسبه و تعیین می شود و متقاضیان خرید لرزه گیر با مراجعه به سایت سداب که تولید کننده لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن است به راحتی می توانند از لیست قیمت انواع لرزه گیر لاستیکی و آکاردئونی در رنگ ها و سایزهای مختلف مطلع شوند.

لرزه گیر