لیست قیمت اتصالات جوشی

همانطور که می دانید کاربرد گسترده لوله پلی اتیلن و اتصالات آن در صنایع مختلف بسیار چشم گیر بوده است. از اتصالات جوشی پلی اتیلن به ویژه در خطوط انتقال فاضلاب استفاده می شود این اتصالات در انواع مختلف تولید می شوند. و در مقایسه با اتصالات چدنی مقرون به صرفه تر می باشند و استحکام بالاتری نیز دارند. از مزایای این اتصالات مقاومت در برابر زنگ زدگی، صاف و صیقلی بودن آن ها و انعطاف پذیری بالا است که در عین حال وزن سبک آن ها سبب شده تا به راحتی جا به جا شوند.

کاربرد اتصالات جوشی

لوله های پلی اتیلن به روش های مختلفی به یکدیگر جوش داده و متصل می شوند. دو روشی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند روش الکتروفیوژن (Electro Fusion) و جوش لب به لب (Butt Fusion) است. اتصال جوشی به نوعی طراحی و ساخته می شود که در سایت با استفاده از جوشکاری به لوله قابل اتصال باشد و در مواردی را از جمله تغییر جهت لوله،تغییر سایز لوله ، انشعاب گیری و مسدود کردن مسیر لوله مورد استفاده قرار گیرد. اتصالات جوشی در انتقال ایمن و کارای سیالاتی مثل نفت، گاز،بخار،محصولات شیمیایی و … در مسیرهای کوتاه و بلند ، جزئی از سیستم محسوب می شوند.

لیست قیمت محصولات اتصالات جوشی

بازرگانی سداب تولید کننده انواع اتصالات پلی اتیلن ، تبدیل هم مرکز با سایز های مختلف و فشار های متفاوت ، تبدیل غیر هم مرکز در سایزهای متنوع و فشارهای مختلف ، کپ تزریقی ، فلنج جوشی تزریقی ، تولید فلنج جوشی در سایز های سفارشی و تحمل فشار متنوع ، تولید فلنج جوشی تزریقی بلند ، تولید رینگ پلیمری ، فلنج کور پلی اتیلن ،  تولید کوپلر الکتروفیوژن ، تولید سوپاپ پلی اتیلن و همچنین موفه کوتاه و بلند فعالیت دارد. شما عزیزان میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به دریافت لیست قیمت اتصالات جوشی بازرگانی سداب کنید.

 

اتصالات جوشی

لیست قیمت اتصالات جوشی

لیست قیمت اتصالات جوشی