شهریور ۲۸, ۱۴۰۰

لیست قیمت یو پی وی سی

از جمله محصولات پرفروش بازرگانی سداب لوله و اتصالات یو پی وی سی می باشد. لوله و اتصالات یو پی وی سی در انواع برندهای داخلی و خارجی موجود بوده البته که نوع برند از مهم ترین پارامترهای موثر در قیمت می باشد. به همین خاطر در قسمت پایینی صفحه لیست قیمت کارخانه های مختلف قرار داده شده است.

ساختار لوله یو پی وی سی

این محصول از گروه لوله های پلیمری می باشد. که مواد تشکیل دهنده آن از نفت خام، اتیلن و نمک کلر است. به علاوه اینکه در کنار این مواد برای بالا رفتن کیفیت و استاندارد و مقاومت لوله و اتصالات از انواع ضربه گیرها مواد ضد احتراق پرکننده و کاتالیزورها، روان کننده ها، رنگ ها و اکسید تیتانیوم بکار می رود. لازم است بدانید که این نوع لوله و اتصالات در برابر حرارت مقاوم هستند. زیرا از مواد ضد احتراق در تولید آن استفاده شده است. البته که در ساختار آن از نفت و اتیلن بهره گرفته شده اما ماده قابل اشتعال نیستند حتی ضد احتراق می باشند.

کاربردها

این محصول  برای موارد مختلفی از جمله لوله کشی تاسیسات، آب گرم لوله کشی گرمایش از کف، پکیج ها، تصفیه خانه ها، صنایع مختلف شمیایی و غذایی، لوله کشی آب شرب، استخرهای شنا و شیلات، آبیاری بارانی و قطره ای، شبکه های زهکشی و پوشش کابل های برق مورد استفاده قرار می گیرد.
× استعلام قیمت و موجودی