لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله پلی اتیلن فشار قوی یکی از محصولاتی است که در سداب پلیمر، به صورت ویژه با قیمت های رقابتی به فروش میرسد، برای خرید بهترین لوله پلی اتیلن با قیمت های ویژه می توانید با سداب تماس بگیرید. این مجموعه کامل ترین محصولات را با ضمانت نامه های معتبر در اختیارتان قرار می دهد.

لوله پلی اتیلن نسل جدیدی از لوله های انعطاف پذیر پلاستیکی می باشند که از جنس ترموپلاستیک تولید شده اند. لوله پلی اتیلن به خاطر غیر قابل نفوذ بودن مورد استفاده قرار می گیرد و توانسته است جای لوله های چدنی قدیمی را بگیرد. در ادامه شما را با این محصولات آشنا می کنیم.

لوله پلی اتیلن فشار قوی چیست؟

لوله های پلی اتیلن در فشارهای کاری 4 تا 25 اتمسفر وجود دارند. لوله فشار قوی با گریدهای PE100 و PE80 تولید شده که می تواند فشار زیادی را تحمل کند. این لوله ها با قیمت مناسب و ضخامت های مختلف به فروش می رسند.لوله پلی اتیلن فشار قوی

برای مثال ما لوله پلی اتیلن با سایز 63 میلی متر را درنظر بگیرید و فرض کنید بخواهیم فشار 4 بار را برای PE100 و PE80 محاسبه کنیم. از جدول وزنی لوله های پلی اتیلن می توان متوجه شده که وزن هر متر لوله پلی اتیلن 63 میلی‌متر ، 4 بار ، PE100 مساوی است با 0.364 (کیلوگرم در متر) و دقیقا همین لوله بصورت PE80 می شود 0.399 (کیلوگرم در متر). چون وزن PE100 و PE80 در هر متر باهم متفاوت است ، پس بنابراین قیمت آن هم متفاوت خواهد بود.

لوله پلی اتیلن تک جداره

لوله پلی اتیلن فشار قوی تک جداره برای انتقال سیالات مجاز تحت فشار مورد استفاده قرار می گیرد، انواع لوله تک جداره را نوع مواد اولیه و کاربرد آن تعیین می کند. دقت داشته باشید که یکی از نکات بسیار مهم در زمان خریدن لوله پلی اتیلن فشار قوی، دقت کافی به گرید آن می باشد. گرید در لوله پلی اتیلن فشار قوی حساسیت زیادی دارد و همین موضوع موجب می گردد در زمان خرید نیاز به اطلاعات کافی داشته باشید.

کاربرد اصلی لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله های پلی اتیلن تحت فشار با توجه به کاربری های متفاوتی که دارند در مکان های مختلفی از آن ها استفاده می شود و می توان برای مثال به صنایع و کاربردهایی مثل انتقال فاضلاب شهری و روستایی، انتقال گاز طبیعی، انتقال فاضلاب صنعتی، آبیاری تحت فشار مثل آبیاری بارانی و قطره ای، سیستم آبیاری متحرک، شبکه زهکشی، سیستم مایعات و … اشاره داشت.

از لوله پلی اتیلن فشار قوی برای انتقال آب با فشار بالا به خصوص در سطح های ناهموار و با شیب بالا می توان بهره مند شد. این لوله به دو شکل کلاف و شاخه ای و در فشارهای 4 تا 25 اتمسفر تولید می گردد. با توجه به نوع استفاده، لوله پلی اتیلن فشار قوی در متراژ و قطرهای داخلی و خارجی مختلف تولید و ارائه می شوند.

لوله پلی اتیلن فشار قوی
لوله پلی اتیلن فشار قوی

طول عمر لوله پلی اتیلن در دما و فشار های مختلف

همانطور که میدانید لوله پلی اتیلن فشار قوی در مواردی مثل پروژه های صنعتی بزرگ، امور مربوط به سیستم های آبرسانی، انتقال آب شرب شهری و روستایی، آبرسانی کشاورزی و انتقال فاضلاب شهری و صنعتی کاربرد دارد. در واقع انتخاب نوع و سایز لوله پلی اتیلن با توجه به نوع کاربری مورد نظر مشتری صورت می گیرد. بنابراین باید به طول عمر و کارکرد مفید این لوله ها توجه داشت. طول عمر لوله پلی اتیلن فشار قوی بالاست و حدود 100 سال تخمین زده شده است، بازهم می توانید از شرکت فروشنده توضیح بخواهید و با توجه به موارد ارائه شده بهترین خرید را داشته باشید.

قیمت لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن از مواد پلی اتیلن پتروشیمی ساخته می شوند و همین باعث شده قیمت نهایی لوله های پلی اتیلن به قیمت مواد وابسته باشد، لذا این محصولات قیمت ثابتی ندارند و با توجه به بازار بورس و مواد اولیه قیمت آن ها مدام نوسان دارد. سایز، ضخامت، کلاس کاری؛ برند و شهرت کارخانه تولید کننده، درجه استاندارد از عوامل دیگر تعیین قیمت می باشند.

سایز بندی لوله پلی اتیلن فشار قوی

در ادامه، سایزهای لوله پلی اتیلن فشار قوی را ذکر کرده ایم تا بتوانید در هنگام خرید این محصولات، اطلاعات کافی داشته باشید:

سداب پلیمر، مجموعه بزرگ فروش انواع لوله های پلی اتیلن

سداب پلیمر، تولید کننده و فروشگاه بزرگ انواع لوله های پلی اتیلن آماده ثبت سفارشات شما می باشد. برای اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02133901412 کانال تلگرام پیام در ایتا