لیست قیمت اصفهان پلاست

مجموعه تولیدی اصفهان پلاست در سال 1376 با هدف استفاده بهینه از آب در کشاورزی با روش های نوین آبیاری و همچنین ایجاد اشتغال و…شروع به فعالیت نمود. در سالهای ابتدایی تولیدات خود را با تولید لوله های تک لایه هیدرو فلو شروع کرد و در سال 1382 تولید لوله های پلی اتیلن در سایزهای 16تا315 را به تولیدات خود اضافه نمود .

در سال 1385 جهت تکمیل نمودن تولیدات خود با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خطوط تولید نوار آبیاری قطره ای با ضخامت و آبدهی های مختلف را، راه اندازی نموده است. همچنین در سال 1386 جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات خود ، تولید لوله های سه لایه هیدروفلو را در قطرهای 2الی 20 اینچ، اضافه کرد. این گروه تولیدی در سال 1389 نیز تولید کلیه اتصالات پلی اتیلن قطره ای در سایزهای مختلف رابه تولیدات خود افزوده است و همچنین با تولید اتصالاتی انحصاری،توانسته است سهم بالایی در نوآوری را در این زمینه به خود اختصاص دهد.

دست آوردهای اصفهان پلاست

 این گروه تولیدی در سال 1392 نیز توانست باتولید نسل جدید لوله های پلی اتیلن NEW FIT گام موثر دیگری بردارد و همچنان به عنوان گروهی پیشتاز و تولیدکننده ای موفق در زمینه تولیدات آبیاری در ایران،لقب بگیرد. این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا،متخصصان برجسته داخلی، مدیریت علمی و برنامه ریزی مدون ومشخص، در سالهای آینده نیز تولیدات بیشتری را به منظور خدمات بهتر به کشاورزان عزیز و همکاران گرامی ارائه نماید و همچنان بتواند به عنوان تولیدکننده ای پیشتاز و پیشرو الگویی مناسب همانند همیشه برای سایرین و هم برندی معتبر و کیفیتی پایدار برای مصرف کنندگان گرامی باشد.

اصفهان پلاست