شهریور ۲۵, ۱۴۰۰

لیست قیمت اصفهان پلاست

مجموعه تولیدی اصفهان پلاست در سال ۱۳۷۶ با هدف استفاده بهینه از آب در کشاورزی با روش های نوین آبیاری و همچنین ایجاد اشتغال و…شروع به فعالیت نمود. در سالهای ابتدایی تولیدات خود را با تولید لوله های تک لایه هیدرو فلو شروع کرد و در سال ۱۳۸۲ تولید لوله های پلی اتیلن در سایزهای ۱۶تا۳۱۵ را به تولیدات خود اضافه نمود .

در سال ۱۳۸۵ جهت تکمیل نمودن تولیدات خود با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خطوط تولید نوار آبیاری قطره ای با ضخامت و آبدهی های مختلف را، راه اندازی نموده است. همچنین در سال ۱۳۸۶ جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات خود ، تولید لوله های سه لایه هیدروفلو را در قطرهای ۲الی ۲۰ اینچ، اضافه کرد. این گروه تولیدی در سال ۱۳۸۹ نیز تولید کلیه اتصالات پلی اتیلن قطره ای در سایزهای مختلف رابه تولیدات خود افزوده است و همچنین با تولید اتصالاتی انحصاری،توانسته است سهم بالایی در نوآوری را در این زمینه به خود اختصاص دهد.

دست آوردهای اصفهان پلاست

 این گروه تولیدی در سال ۱۳۹۲ نیز توانست باتولید نسل جدید لوله های پلی اتیلن NEW FIT گام موثر دیگری بردارد و همچنان به عنوان گروهی پیشتاز و تولیدکننده ای موفق در زمینه تولیدات آبیاری در ایران،لقب بگیرد. این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا،متخصصان برجسته داخلی، مدیریت علمی و برنامه ریزی مدون ومشخص، در سالهای آینده نیز تولیدات بیشتری را به منظور خدمات بهتر به کشاورزان عزیز و همکاران گرامی ارائه نماید و همچنان بتواند به عنوان تولیدکننده ای پیشتاز و پیشرو الگویی مناسب همانند همیشه برای سایرین و هم برندی معتبر و کیفیتی پایدار برای مصرف کنندگان گرامی باشد.

اصفهان پلاست

× استعلام قیمت و موجودی