شهریور ۲۸, ۱۴۰۰

لیست قیمت تک ستاره گلپایگان

شرکت تک ستاره گلپایگان با دارا بودن تجهیزات مدرن و بهره گیری از متخصصان داخلی در سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت نمود. شروع کار این شرکت با تولید لوله پلیکا و اتصالات پلیکا بود که در گذر زمان با گسترش و پیشرفت این شرکت تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن اضافه گردید.

از اهداف مهم این شرکت تولید محصولات سازگار با محیط زیست می باشد. به طوری که با شرکت کردن در سمینارها و همایش ها در این خصوص به دنبال ارتقاء علم و دانش برای ساخت محصولات سازگار با محیط زیست است. برند ستاره گلپایگان با داشتن استاندارد های بین المللی و داخلی به عنوان یک برند کیفی و با سابقه در این زمینه شناخته می شود. یکی از شرکتهای ادواری گروه صنعتی تک ستاره گلپایگان، شرکت نگین ستاره می باشد. این کارخانه در سال ۱۳۸۹ با مساحتی بالغ بر ۱۰٫۰۰۰ متر مربع در ضلع شمالی این شرکت تاسیس و شروع بکار نمود.

محصولات تک ستاره گلپایگان

محصولات این شرکت  شامل انواع درپوش و تبدیل ،سه راهی دریچه بازدید، فلنج، سه راهی ،بست انتهایی ،اورینگ کمریند ،شیر انشعاب ، شیر خودکار ، محصولات لوله PVC  در سایزها و قطر های مختلف و متفاوت که همه این ها در جداول لیست قیمت تک ستاره گلپایگان با اطلاعات کامل از ابعاد ، قطر ، ضخامت ، قیمت آورده شده است. مجموعه بازرگانی سداب این لیست قیمت را برای دسترسی شما همراهان گرامی در قسمت پایین صفحه قرار داده است.

تک ستاره گلپایگان لوله پلیکا

× استعلام قیمت و موجودی