رینگ پلیمری

برای ایجاد اتصال بین دو لوله پلی اتیلن میتوان از اتصال فلنج استفاده کرد. همچنین برای استفاده از فلنج می‌بایست از رینگ استفاده کرده که هم میتوان از رینگ فلزی استفاده کرد و هم از رینگ پلیمری که مزایای بسیاری دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

انواع رینگ فلنج

1- رینگ فلنج فلزی

2- رینگ پلیمری با هسته فولاد

3- رینگ پلی اتیلن

رینگ پلیمری

مزایای استفاده از رینگ پلیمری

1- ماندگاری بالا : رینگ فلزی با گذر زمان اکسید میشود. (زنگ میزند) اگر چه میتوان با آبکاری زمان اکسیده شدن را به تاخیر انداخت اما به هر حال این اتفاق خواهد افتاد. به دلیل ماهیت ساختار پلی اتیلن ، استفاده از رینگ پلیمری بهترین گزینه در شرایطی است که رطوبت وجود دارد و یا در مناطق شرجی نیاز به استفاده باشد.

2- مقاومت شیمیایی بالا : استفاده از رینگ فلزی در صنایع به خصوص صنایعی که با مواد شیمیایی اسیدی یا قلیایی سر و کار دارند عملاً امکان پذیر نیست. پلی اتیلن مقاومت در برابر اسید و باز دارد که این ویژگی هم باعث محبوبیت رینگ پلیمری شده است.

3- هزینه پایین : قطعاً در هر پروژه ای هزینه یکی از بالاترین اولویت ها را دارد. قیمت پایین رینگ پلی اتیلن نسبت به رینگ فلزی باعث شده است انتخاب اکثر کارفرمایان باشد.

مشخصات فنی رینگ پلیمری با هسته فولاد

مشخصات فنی رینگ پلیمر هسته فولاد

لیست قیمت رینگ پلیمری

بازرگانی سداب با سالها تجربه در زمینه تولید اتصالات پلی اتیلن و دارا بودن نمایندگی برندهای داخلی و خارجی معتبر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
ساخت رینگ پلیمری در ابعاد 2 اینچ الی 36 اینچ و در فشارهای 10 و 16 بار تخصص ماست. جهت دریافت قیمت و آگاهی از میزان تخفیف ها با شماره تلفن 33901412 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02133901412 کانال تلگرام پیام در ایتا