لیست قیمت پوش فیت سوپردرین

این لیست قیمت مربوط به فروردین 1403 است.

1403/01/26

با پیوستن به کانال ما، نخستین نفری باشید که لیست قیمت به روز شده محصولات را دریافت می‌کنید.

لوله و اتصالات پوش فیت سوپردرین از جمله نام های تجاری معتبر می باشد که به صورت عمده و خرده در بازار به فروش می رسد. در واقع پوش فیت از آن دسته از لوله و اتصالات پلیمری می باشند که این نوع از اتصالات در برندهای مختلفی خارجی و داخلی در نمایندگی ها و فروشگاه ها به فروش می رسند.

ویژگی های پوش فیت سوپردرین

لوله و اتصالات پوش فیت سوپردرین آمار فروش بالایی را از آن خود کرده است که این به دلیل ویژگی های خاصی است که دارا می باشد. از جمله ویژگی های پوش فیت سوپردرین از انعطاف بالایی برخوردار بوده، دارای ثبات رنگ بالایی می باشند و در برابر اکسایش، فرسایش و پوسیدگی مقاومت بالایی دارند. پوش فیت سوپردرین در انواع معمولی و سایلنت موجود بوده و نوع سایلنت آن قیمت بیشتری دارد.

سوپردرین
سوپردرین

مزیت اتصالات پلیمری نسبت به فلزی

استفاده از لوله و اتصالات فلزی مشکلاتی را برای سیستم لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان ها به وجود می آورد. گرفتگی لوله ها، زنگ زدگی، فرسایش، پوسیدگی، وزن سنگین از مشکلات لوله و اتصالات فلزی نامرغوب می باشد. به همین جهت استفاده از لوله و اتصالات پلیمری روز به روز بیشتر شده و تولید این لوله ها در برندهای مختلف توسعه یافته است.

محصولات

سایت سداب با گردآوری که انجام داده تا لیست قیمت محصولات پوش فیت سوپردرین شامل سه راهی، زانو 45 درجه، زانو قائم، زانو 87 درجه، زانو 60 درجه، تبدیل، بوشن، بست، انواع علمک ها و سیفون ها، کف شورها و لوله ها در سایز های مختلف در لینک زیر ارائه نموده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02133901412 کانال تلگرام پیام در ایتا