لیست قیمت سی اچ

لوله یو پی وی سی برند سی اچ اسپانیا از معتبرترین نام های لوله یو پی وی سی در بازار جهانی می باشد که طبق استانداردهای تعیین شده جهانی تولید شده است. به صورتی که تمام مواد اولیه به کار رفته در این لوله ها بهداشتی بوده و همچنین دارای گواهی نامه و تاییدیه های مهندسی مختلف می باشد .

محصولات سی اچ اسپانیا

لیست قیمت لوله و اتصالات یو پی وی سی برند سی اچ اسپانیا در سایزهای مختلف را مجموعه سداب گردآوری نموده و در پایین صفحه قرار داده شده است. اتصالات یو پی وی سی این برند در انواع گسترده ای از بوشن ها، زانوها، تبدیل ها، رینگ و فلنج و سه راهی ها موجود بوده که در لیست قیمت آورده شده است. اتصالات و لوله ها و شیرآلات یو پی وی سی  این برند با روش های مختلفی چون چسبی مهره ماسوره ای و دنده ای به یکدیگر متصل می شوند.

ویژگی ها

لوله و اتصالات سی اچ اسپانیا در برابر رنگ پریدگی مقاومت داشته و به سبب اینکه در برابر اشعه خورشید و عوامل بیرونی متعدد رنگ خود را حفظ می کند. شیر آلات یو پی وی سی نیز جزو مرغوب ترین شیرآلات بوده و نیز برند سی اچ از پرفروش ترین برندهای شیرآلات یو پی وی سی می باشد. از مزیت های آن که نسبت به سایر شیر آلات به راحتی نصب شده و همچنین به راحتی نیز قطع و وصل جریان سیال را انجام می دهند. ایمن بودن آب بندی شیر آلات این برند از دیگر مزیت های مهم آن ها می باشد. ضمن اینکه این شیرآلات با انواع لوله ها سازگاری داشته و مناسب برای تمامی سیالات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02133901412 کانال تلگرام پیام در ایتا