شیر صافی پلی اتیلن چیست؟

شیر صافی پلی اتیلن

شیر پلی اتیلن یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین شیرها از لحاظ جنس در میان مشتریان می باشد. به طوری که در صنایع مختلفی مانند: کشاورزی، آبیاری باغ ها بکار می رود. در این متن بازرگانی سداب قصد دارد تا شما همراهان عزیز را با شیر صافی بیشتر آشنا نماید. شیر صافی پلی اتیلن از  تولیدات ویژه همین مجموعه می باشد که از سایز 2 اینچ تا 12 اینچ و به صورت فلنجدار و جوشی ساخته و به بازار عرضه می گردد.

ویژگی های شیر صافی پلی اتیلن

شیر صافی پلی اتیلن به دلیل جنسی که در ساختار آن بکار رفته دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی می باشد. به علاوه اینکه از دیگر ویژگی های آن سبک و مقاوم بودن است. به همین خاطر نصب و نگهداری از این شیر بسیار راحت و کم هزینه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. در کنار تمام مزایای که گفته شد قیمت مناسب این نوع شیر، نسبت به سایر جنس های فلزی و برنجی مشابه خود می باشد .

شیر صافی پلی اتیلن

شیر صافی یو پی وی سی

چنانچه مشتریان گرامی قصد سفارش یا درخواست شیر صافی یو پی وی سی را نیز داشته باشند. مجموعه بازرگانی سداب از تولید کنندگان برجسته و نمونه کشور در زمینه لوله و اتصالات پلی اتیلن اقدام به ساخت و تولید آن می نماید. شکل ظاهری این نوع شیر به صورت y می باشد در قسمت میانی شیر قطعه ای به صورت توری جهت فیلتر کردن بکار رفته است. دو سر دیگر شیر (ورودی و خروجی) به صورت مهره ماسوره ای می باشد. خود اتصال شفاف بوده و شما می توانید عمل فیلتر را مشاهده کنید.

شیر صافی پلی اتیلن

کاربردها

از ویژگی های این دسته شیرها ضد خورندگی و مقاومت بالا در برابر محیط اسیدی و بازی می باشد. کاربرد اصلی این نوع شیر در سیستم فیلترینگ برای انواع سیلات می باشد. زیرا به دلیل سبک بودن و سهولت در اجرا در صنایع مختلف پتروشیمی ، نفتی و گاز و تاسیسات آبرسانی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع شیرآلات در تصفیه خانه ها کاربرد فراوان داشته و برای حذف مواد معلق موجود در آب از آن ها استفاده می شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *