فیتینگ پلی اتیلن

نصب اتصالات فلنجی و فیتینگ مخازن پلی اتیلن این امکان را فراهم می کند تا هر گونه ورودی و خروجی بر روی مخازن وجود داشته باشد. نصب اتصالات فلنجی و فیتینگ پلی اتیلن در نوع و سایز های مختلف امکان پذیر است. انواع متفاوتی از فیتینگ ها وجود دارد که برای اهداف گوناگون کاربرد دارند ولی نقطه مشترک آن ها این است که هرگاه بخواهیم خط مستقیم را به هر سمت و طرفی تغییر دهیم از انواع فیتینگ ها یا همان اتصالات استفاده می نماییم. برای اطلاع از قیمت فیتینگ پلی اتیلن با کارشناسان شرکت سداب تماس بگیرید.

فیتینگ پلی اتیلن جزئی از اتصالات است که برای ایجاد ورودی و خروجی رو مخازن ذخیره آب می باشد. از انواع اتصالات و فیتینگ ها می توان اشاره کرد به اتصالات برنجی و اتصالات پلی اتیلن که از لحاظ بهداشتی دارای استاندارهای لازم می باشند و از لحاظ هزینه هم از اتصالات استیل ارزان تر می باشند. در بین این اتصالات، فیتینگ برنجی به سبب آب بندی بهتر، کاربردی تر نسبت به سایر اتصالات برای نصب بر روی تانکر پلاستیکی که از پر مصرف ترین نوع تانکرهای جهت استفاده آب خانگی می باشد.

فیتینگ پلی اتیلن

مواد اولیه فیتینگ پلی اتیلن

مواد اولیه تولید اتصالات آب و سیالات از انواع فلزات و پلیمرها تشکیل می شوند که پر مصرف ترین ها به ترتیب اتصالات برنجی , اتصالات استنلس استیل ,اتصالات چدنی و در دسته پلیمرها : اتصالات پلی اتیلن یا تفلون و اتصالات کامپوزیت می باشند. شرکت سداب با سال ها تجربه و سابقه از تولید کنندگان اتصالات پلیمری و پلی اتیلن  و همچنین تولید کننده فیتینگ پلی اتیلن در سایزهای گوناگون می باشد .

اجزاء فیتینگ پلاستیکی

  • هسته فیتینگ با امکان پیچ رو و پیچ تو
  • مهره های پره ای
  • واشر فلزی برای ایجاد استحکام
  • واشر پلاستیکی برای آب بندی

نصب اتصالات در کف مخازن در صورت اجبار و با رعایت استانداردهای لازم انجام پذیر است. در غیر اینصورت اتصال کف تانکر پیشنهاد نمی شود زیرا آب بندی را به مرور زمان از دست می دهد و همچنین برای مخازن نقطه خستگی ایجاد می کند. یکی از  ویژگی های اتصالات برنجی که به دلیل ایجاد درگیری مناسب با جداره مخزن در هنگام نصب آب بندی خوبی ایجاد می کند.

کاربردهای فیتینگ پلی اتیلن

اتصالات و فیتینگ مخزن آب مناسب برای تانکر آتشنشانی یا مخزن آب شرب منازل و بشکه ها و وان ها پلیمری در صنعت به خصوص وان و تراف های شیلات در انواع مختلف با مواد اولیه متنوع تولید می شود که هر کدام دارای مزایا و معایب می باشد . انواع اتصالات پلیمری و فلزی در بازار وجود دارد برای تانکر های پلیمری اتصالات برنجی و از انواع پلیمری فیتینگ پلی اتیلن می باشند .

فیتینگ پلی اتیلن

نکته : سفت کردن بیش از حد مهره فیتینگ از بیرون می تواند موجب در رفتن اورینگ از جای خود و حتی آسیب به دیواره مخزن گردد.

مخاطبین عزیز در صورتی که قصد خرید اتصالات و فیتینگ پلی اتیلن داشتید می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید تا خریدی  مطمئن و مناسب را تجربه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02133901412 کانال تلگرام پیام در ایتا