لیست قیمت اتصالات آبیاری قطره ای

اتصالات آبیاری قطره ای پلی اتیلن از جمله اتصالات بسیار پرکاربرد در حوزه آبیاری تحت فشار در صنعت کشاورزی می باشد. از این نوع اتصالات برای آب بندی و ایمنی لوله ها، تنظیم جریان آب ،تغییر سایز لوله و تغییر مسیر جریان استفاده می شود. آبیاری قطره ای شامل روش های می شود که در آن آب به میزان کم و حدود 1 تا 10 لیتر در ساعت و به آرامی در نزدیک گیاه تخلیه می شود. به همین خاطر این روش آبیاری به روش آبیاری با حجم کم نیز معروف است. لیست قیمت اتصالات آبیاری قطره ای از برند آتابای گستر آریا در قسمت پایین صفحه قرار داده شده است.

تجهیزات اتصالات آبیاری قطره ای

در روش آبیاری قطره ای محصولات لوله پلی اتیلن، لوله آبیاری، نوار آبیاری و لوله دریپردار مورد نیاز است. منبع آب ایستگاه کنترل مرکزی که خود ایستگاه پمپاژ شامل پمپ و متعلقات آن بوده و ایستگاه فیلتراسیون که از فیلتر شن استفاده شده است و تانک کود، فیلتر توری یا دیسکی لوله اصلی ،لوله آبرسانی، لوله های فرعی، قطره چکان و اتصالات لازم تشکیل شده است.واحد کنترل مرکزی شامل دستگاه های پمپ، حوضچه آرامش، هیدروسیلکون، فیلتر شن، تانک کود، فیلتر توری یا فیلتر دیسکی می باشد.

قیمت اتصالات آبیاری قطره ای

قیمت این نوع اتصالات با توجه به برند و کیفیت می تواند متفاوت باشد. از عوامل تعیین کننده قیمت اتصالات پلی اتیلن می توان به گرید کیفیت، متریال به کار رفته، ضخامت و سایز کلاس فشاری قابل تحمل اشاره نمود. که مجموعه بازرگانی سداب لیست قیمت این اتصالات را در قسمت پایین صفحه قرار داده است.اتصالات آبیاری قطره ای