January 22, 2022

لیست قیمت لوله مانیسمان

عوامل زیادی وجود دارند که بر روی قیمت لوله مانیسمان تاثیر گذارند. این لوله ها درابعاد، سایزها و ضخامت های گوناگونی ساخته می شوند که تاثیر مستقیم بر روی قیمت دارند.

عوامل موثر بر روی قیمت لوله مانیسمان

کیفیت مهم ترین عامل تعیین قیمت در محصولات می باشد. در صورتی که این لوله ها دارای کیفیت مشابه باشند. عوامل متراژ، ضخامت، رده و کاربرد تعیین کننده می باشند. به علاوه اینکه لوله های دارای نشان استاندارد ملی و بین المللی هستند زیر نظر مراکز کنترل کیفیت و سنجش تست می شوند و دارای گارانتی، شناسه کد و نام تجاری معتبر می باشند تا قیمت نهایی آن ها در خور با کیفیت شان باشد.

انواع لوله مانیسمان

لوله های مانیسمان انواع و کاربردهای مختلفی دارند. که برخی از آن ها مانیسمان آتش خوار، مانیسمان گالوانیزه سرد، مانیسمان گالوانیزه گرم، هیدرولیک مانیسمان، سیاه اشاره نمود. که هر یک از آن ها برای موارد ویژه ای مانند لوله های گازی، لوله های کابل برق و مخابرات در صنعت آبرسانی، کشاورزی و گلخانه استفاده می شوند که همین امر بر روی قیمت لوله مانیسمان موثر است.

خرید لوله مانیسمان

قبل از خرید لوله مانیسمان ابتدا باید سایز و رده آن را مشخص نمایید. برای خرید لوله مانیسمان می توانید بازرگانی سداب را انتخاب نمایید زیرا این فروشگاه لوله مانیسمان را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. مجموعه سداب از شرکت های معتبر در زمینه تولید  لوله و اتصالات پلی اتیلن در کشور است که لیست قیمت لوله مانیسمان را در پایین صفحه قرار داده است.

بنکن

اتصالات مانیسمان رده 20

اتصالات مانیسمان رده 40

×

Powered by WhatsApp Chat

× استعلام قیمت و موجودی