لیست قیمت پلی پروپیلن

لوله های پلی پروپیلن به دلیل خاصیت بازیافتی که دارند این امکان وجود دارد که بارها و بارها آن ها را بازیافت کرد و مجدداً مورد استفاده قرار داد. همین امر نگرانی انسان را نسبت به آلودگی محیط زیست را برطرف کرده است. البته این لوله ها به جز قابلیت بازیافت ویژگی های دیگری از قبیل مقاومت زیاد در برابر مواد شیمیایی، اسیدها، حرارت، فشار و ضربه باعث شده به پرمصرف ترین مواد پلیمری در جهان مبدل شوند و جایگزین مناسبی برای لوله های فلزی باشند. تنها ایرادی که به این لوله ها می توان گرفت انبساط طولی آن ها در درجه حرارت بالا می باشد که به دلیل خاصیت پلاستیکی این لوله ها می باشد.

محصولات پلی پروپیلن

لوله های تک لایه سبز یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین لوله های پلی پروپیلن است که از آن ها در لوله کشی فاضلاب ها استفاده می شود. نوع دیگر لوله های تک لایه سفید است که از جمله لوله های پرکاربرد در زمینه لوله کشی آب آشامیدنی ساختمان ها و تاسیسات است که به دلیل داشتن قیمت مقرون به صرفه این نوع لوله در بهترین جایگاه گرفته است. بدون شک برای انتخاب با کیفیت ترین لوله پلی اتیلن می توانید از تجربه شخصی افرادی که از آن استفاده کرده اند کمک بگیرید البته که همین عامل در ایجاد قیمت نهایی لوله های پلی پروپیلن نیز موثر است.

این لوله‌ها دارای گارانتی و ضمانت هستند و علاوه بر آن شامل بیمه هم هستند و در صورتی که در هنگام پیاده سازی و نصب حادثه‌ای بابت نقص لوله‌ها اتفاق رخ دهد تمام هزینه‌ی تجهیزات به صورت کامل پرداخت می‌شود. پس شما عزیزان می‌توانید به راحتی و بدون هیچ نگرانی اقدام به ثبت سفارشات خود به بازرگانی سداب نمایید.

لیست قیمت محصولات

در قسمت زیر، لیست قیمت انواع مختلف لوله‌های پلی پروپیلن را، برای راحتی شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید محصول مناسب را با توجه به حیطه‌ی فعالیتی که می‌خواهید انجام دهید انتخاب کرده و استفاده کنید.