لوله وینو هیدروپول

قیمت امروز لوله وینو هیدروپول

را می توانید از ما بپرسید.

شماره تماس:

021-33901412

لوله‌ها و اتصالات نقش مهمی در صنعت عمران و ساختمان سازی دارند که توسط شرکت‌های پلاستیک سازی در انواع و اندازه‌های مختلف طراحی و تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. بسیاری از لوله‌های با مقاومت بالا در صنایع مختلف برای انتقال گاز در خطوط گازی، آب ‌و فاضلاب و سیستم‌های تصفیه آب‌های استخرها کاربرد دارند. لوله وینو هیدروپول یکی از این لوله‌ها است که به دلیل مقاومت و مزایایی که دارد در کاربری‌ها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوله‌ها توسط شرکت‌های بزرگ پلاستیک سازی برای لوله کشی فشار قوی و استفاده در صنایع مختلف از جمله تصفیه آب و انتقال مواد شیمیایی و آب و … تولید می‌شوند. لوله وینو هیدروپول در مقایسه با سایر لوله‌ها و اتصالات از مزایا و مقاومت بالایی برخوردارند که این ویژگی توجه بسیاری از کاربران را در صنایع مختلف به خود جلب کرده است.

معرفی لوله وینو هیدروپول

لوله وینو هیدروپول استخری، نوع مقاومی از لوله‌های پلاستیکی برای لوله کشی در سیستم‌های فشار قوی صنایع مختلف هستند. این لوله‌ها از مزایای بالایی نسبت به سایر لوله‌ها برخوردارند که آن‌ها را برای مصارف مختلفی از جمله سیستم‌های لوله کشی استخرها و تصفیه آب و فاضلاب‌ها، جکوزی،پارکهای آبی ، موتورخانه ها و … مناسب کرده است. این لوله‌ها سهم عمده‌ای از بازارهای جهانی و داخلی را در زمینه لوله‌کشی استخرها و انتقال سایر مواد در سیستم‌های فشار قوی صنایع مختلف را به خود اختصاص داده‌اند. لوله‌های وینو هیدروپول به دلیل مقاومت بالا، عدم آسیب و خورندگی در شرایط محیطی مختلف، قابلیت حمل و اتصال آسان و هزینه کم، باعث افزایش تولید و فروش آن‌ها شده و آن‌ها را در بازار بین سایر لول‌ها و اتصالات محبوب کرده است.

مزایای لوله وینو هیدروپول

مزایای لوله وینو هیدروپول

از آنجایی که پیشرفت فناوری  سبب سازگاری بیشتر محصولات در شرایط مختلف و تولید بهتر می‌شود،
تولیدکنندگان صنایع مختلف نیز محصولات خود را ذر هر زمینه مطابق با نیاز‌های مشتریان تغییر داده و بهترین محصول خود را به بازار ارائه می‌دهند. لوله وینو هیدروپول یکی از محصولات پر کاربردی است که به دلیل ویژگی‌ها و مزایایی که دارد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین دلیل در بازارهای داخلی و خارجی بسیار محبوب است. از جمله مزایای بسیار مهم این لوله‌ها، مقاومت شیمیایی بالای آن‌ها در برابر مواد شیمیایی مانند کلر است؛ و از آنجایی که آب استخر‌ها و تصفیه خانه‌ها نیاز به تصفیه و پاکسازی دارد، باید از لوله‌هایی استفاده شود
که در این شرایط مقاوم بوده و قابلیت واکنش پذیری شیمیایی با کلر را ندارند. از دیگر مزایای این لوله‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • سهولت در حمل و نقل و نصب سریع و آسان
 • دارای مقاومت بالا در برابر خورندگی مواد شیمیایی و آتش
 • عدم رسوب مواد مختلف در لوله‌ها
 • قابلیت تحمل فشار بالا در صنایع مختلف
 • دارای سطح صاف و بدون اصطکاک جهت سهولت در عبور مواد مختلف
 • قابلیت استفاده در صنایع مختلف و همچنین قابل نصب در انواع استخر، سونا و جکوزی
 • قابلیت تحمل فشارهای بالا در کاربری‌ها و صنایع مختلف
 • دوام و ماندگاری و طول عمر بسیار بالا
 • قیمت بسیار مناسب در میان سایر انواع لوله‌ها
 • کاهش هزینه‌های اتصالات
 • دارای تنوع بسیار بالا در محصولات
 • دارای نصب آسان و بدون نیاز به نیروی کار ماهر

موارد استفاده از لوله وینو هیدروپول

از لوله استخری وینو هیدروپول در صنایع مخالف و برای کاربردهای مختلف استفاده می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • تصفیه آب در استخر‌ها و تصفیه خانه‌ها؛ همانطور که می‌دانید پیشرفت فناوری و تکنولوژی محصولات مورد استفاده در صنایع مختلف را با شرایط متفاوت سازگار می‌کند و به همین دلیل تولیدکنندگان و سازندگان محصولات تلاش می‌کنند تا محصولات خود را با نیازهای مصرف کنندگان تطبیق دهند. این لوله‌ها به دلیل مقاومت شیمیایی بالای خود در برابر مواد شیمیایی مانند کلر، با آن واکنش نشان نمی‌دهند که این ویژگی آن‌ها را برای استفاده مناسب کرده است.
 • استفاده در انتقال آب و اتصالات فاضلاب
 • قابلیت استفاده در ستگاه‌های RO و موتورخانه‌های گلخانه‌ای
 • قابل استفاده در کواریوم‌ها و استخرهای پرورش ماهی
 • قابلیت استفاده برای انتقال مواد شیمیایی و اسیدهای مختلف در صنعت کشاورزی
 • قابلیت استفاده در لوله کشی کولر‌ها و صنایع خنک کننده
 • امکان انتقال آب شرب در تصفیه خانه‌ها
 • آبیاری محصولات زراعی در کشاورزی و باغداری

انواع لوله وینو هیدروپول

انواع لوله وینو هیدروپول

انواع مختلفی از لوله‌های وینو هیدروپول استخری وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
لوله پی وی سی؛ که از آن برای لوله کشی استخرها، منازل مسکونی و ساختمان‌های اداری استفاده می‌شود.
لوله‌های پی وی سی کلردار یا cpvc؛ که از آن‌ها برلی لوله‌کشی اب در دماهای بالاتر برای جلوگیری از ذوب شدگی و آسیب به لوله و سایر اتصالات استفاده می‌شود.
لوله‌‌های پی وی سی انعطاف پذیر؛ که به دلیل قابلیت خم شدگی در کنترل دمای انجماد آب و سایر مواد استفاده می‌شوند.
لوله‌های یو پی وی سی؛ که از آن‌ها به دلیل مقاومت و محبوبیت بالا در صنایع مختلف استفاده می‌شود.
همچنین قابل ذکر است که تمامی انواع این لوله‌ها در سایزها و اندازه‌های مختلف در بازار موجود هستند که بسته به نوع کاربرد می‌توانید آن‌ها را از نمایندگی‌های معتبر خریداری نمایید.

شرکت سداب لوله وینو هیدروپول

شرکت سداب لوله وینو هیدروپول

شرکت سداب لوله وینو هیدروپول، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه لوله‌‌های هیدروپول یا استخری است که با بهترین متریال و کیفیت محصولات خود را به بازار ارائه می‌کند. لوله‌های هیدروپول سهم عمده‌ای در بازارهای داخلی و خارجی دارند و به دلیل مزایایی که دارند در میان سایر انواع لول‌ها محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. همانطور که گفتیم از این لوله‌ها برای   لوله کشی و انتقال آب و سایر مواد در سیستم‌های فشار قوی استخر‌ها و سوناها، تصفیه آب و فاضلاب و انتقال آب و مواد در کشاورزی و باغداری و همچنین سیستم‌های خنک کننده استفاده می‌شود. شرکت تولیدی بازرگانی سداب لوله تولید کننده لوله‌های سایز بالای پی‌وی‌سی و هیدرو پول در انواع و اندازه‌های مختلف است که آن‌ها را به بازار عرضه می‌کند.

اتصالات upvc یو پی وی سی استخری وینو هیدروپول

لوله و اتصالات upvc وینو هیدرو پول به طور معمول در اندازه‌های ۱۶ الی ۳۱۵ میلیمتری با فشار بالای ۱۰ تا ۲۰ اتمسفر به بازار عرضه می‌‌شوند. این لوله‌ها در شاخه های 5 متری برای محافظت از لوله‌ها و همچنین حمل و نقل آسان تا سایز ۱۶۰ میلیمتر درون کاورهای مخصوص قرار می‌گیرند. اتصالات UPVC استخری وینو هیدروپول به دلیل استفاده از مواد خام بهداشتی به هنگام تولید باعث شده که در مصارف انتقال آب‌های آشامیدنی و آب‌های بهداشتی دیگر از قبیل استخر و تصفیه‌خانه‌ها مورد استفاده قرار گیرد. همچنین اتصالات لوله‌های یو پی وی سی به دلیل عدم رسوب و زنگ زدگی لوله در استخر‌ها و جکوزی‌ها که آب گرم در آن جریان دارد استفاده می‌شود. از آنجایی که در گذر زمان رسوب زیادی در استخرها و جکوزی‌ها ایجاد می‌شود که حاصل از املاح و مواد ضدعفونی می‌باشد، در نهایت باعث افت فشار و عدم کارکرد شیر آلات خواهد شد که این مشکل توسط لوله‌ها و اتصالات upvc حل شده است. این لوله‌ها همچنین در برابر کلر و مواد شیمیایی مقاوم هستند که باعث افزایش طول عمر این لوله‌ها اتصالات مربوط به آن‌ها می‌شود. این لوله‌ها همچنین به دلیل  نصب سریع و آسان و کم هزینه هزینه بودن در مقایسه با سایر سیستم‌های لوله کشی،
و همچنین طول عمر و ماندگاری بالا در صنایع مختلف استفاده می‌شوند. لوله‌ها و سایر اتصالات یو پی وی سی استخری در بین سایر لوله‌ها و اتصالات مشابه، محبوبیت زیادی دارند که آن‌ها را به یک گزینه عالی برای انتقال آب و سایر مواد در صنایع مختلف از سیستم‌های انتقال فشار قوی آب استخرها، تصفیه خانه‌ها و مزارع گرفته تا سیستم‌های خنک کننده، تبدیل کرده است.

کاربرد لوله و اتصالات UPVC فشار قوی

لوله و اتصالات UPVC فشار قوی دارای قدرت تحمل دما تا ۶۰ درجه سانتیگراد و قابلیت تحمل فشار تا ۱۶ بار را دارند که به دلیل این ویژگی در صنایع مختلف کاربرد داشته‌اند. از این لوله‌ها به عنوان یک محصول عالی در لوله‌کشی استخرها، جکوزی‌ها و تصفیه خانه‌ها استفاده می‌شود.
لوله و اتصالات UPVC فشار قوی به دلیل عدم رسوب گیری و عدم افت فشار، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و کلر و عدم آسیب پذیری و شکنندگی،
مقاومت بالا در برابر شعله آتش، استحکام بسیار بالا در برابر عوامل محیطی مانند تابش نور خورشید و باد در مقایسه با لوله‌های سفالی، کاهش هزینه‌ها و طول عمر بالا، مقاوم در برابر تغییرات دمایی، انتخاب ایده آلی برای سیستم‌های انتقال و توزیع آب فشار قوی در صنایع مختلف می‌باشند. از این لوله‌ها همچنین به دلیل ساختار بسیار مقاوم آن در تصفیه خانه‌های استخر‌ها و جکوزی‌ها و همچنین آب و فاضلاب، دستگاه‌ها و موتورخانه‌های گلخانه‌ای، لوله کشی استخرهای پرورش ماهی، انتقال مواد شیمیایی و اسیدی در صنایع مختلف، آبیاری محصولات کشاورزی و زارعی، لوله کشی سیستم‌های خنک کننده کولر‌ها و …  استفاده می‌شود.

خرید لوله وینو هیدروپول

خرید لوله وینو هیدروپول

بازرگانی سداب، از با‌سابقه‌ترین شرکت‌های تولید‌کننده اتصالات و لوله‌های مختلف بوده که تمامی محصولات تولید شده توسط این شرکت، به طور کامل در سایت این بازرگانی توضیح داده شده است. از محصولات این شرکت می‌توان به لوله پلی اتیلن، لوله pvc و غیره اشاره کرد. یکی از محصولات تولید این شرکت نیز لوله‌های وینو هیدرو‌پول هستند که همان‌طور که گفته شد، جز لوله‌های یو‌پی‌سی هستند و در قطر‌های مختلف از سایت بازرگانی سد‌آب، قابل خریداری هستند.

قیمت لوله وینو هیدروپول

عوامل مختلفی در قیمت لوله استخری وینو هیدروپول نقش دارند.از جمله این عوامل می‌توان به مواردی مانند مواد به‌کار‌برده شده در لوله، تنوع لوله‌ها، اندازه و قطر لوله، جعبه/ کارتن و تعداد لوله در کارتن، اشاره کرد. اما به‌طور کلی و با توجه به این موارد، جهت اطلاع از قیمت‌های به‌روز شده لوله‌های وینو هیدروپول، می‌توانید به سایت شرکت سداب مراجعه کرده و از طریق پشتیبانی بازرگانی، پاسخ سوالات خود در مورد قیمت را دریافت کنید.

خرید آنلاین لوله و اتصالات لوله استخری وینو هیدروپول

خرید آنلاین لوله و اتصالات لوله استخری وینو هیدروپول

امروزه خرید آنلاین به حوزه‌ی ابزار ساختمانی نیز ورود کرده و سایت‌های بسیاری اقدام به تولید و فروش اینترنتی لوله و اتصالات از جمله لوله‌های وینو هیدرو‌پول کرده‌اند. اما نکاتی وجود دارند که در هنگام خرید آنلاین لوله و اتصالات باید به آن‌ها توجه کرد. این نکات عبارتند از:
کیفیت: به دنبال لوله‌هایی باشید که از کیفیت خوبی برخوردار باشند. لوله‌های استخری به دلیل اینکه در معرض رطوبت قرار دارند، باید استحکام و کیفیت بالایی داشته باشند. در این صورت، نیاز به تعمیر و تعویض مداوم آنها وجود ندارد.
اندازه: لوله‌های وینو هیدروپول، در سایزهای مختلفی وجود دارند که میبایست در هنگام خرید، به سایز مورد نیاز خود توجه و سپس خریداری کرد.
محل خرید: نکته مهمی که در خرید آنلاین لوله و اتصالات لوله استخری وینو هیدروپول وجود دارد، سایتی است که برای خرید انتخاب می‌کنید. پیش از خرید راجع به سایت‌ها و شرکتی که قصد خرید از آن‌ها دارید تحقیق کرده و سپس خرید کنید. سایت و شرکتی را انتخاب کنید که انواع مختلفی از لوله‌ها را تولید و ارائه کند. بازرگانی سد‌آب، ارائه‌دهنده انواع لوله‌ها و اتصالات در جنس‌های مختلف مانند لوله وینو هیدروپول استخری بوده که تمام محصولات آن در سایت این شرکت معرفی و عرضه شده است.مشتریان محترم می‌توانند با مراجعه به سایت اقدام به خرید آنلاین محصولات مورد نظر خود بکنند.

نکات حائز اهمیت در هنگام لوله کشی استخر

نکات حائز اهمیت در هنگام لوله کشی استخر

در لوله‌کشی استخر، نکاتی وجود دارد که برای نتیجه‌ی بهتر، باید رعایت شوند. اولین نکته حائز اهمیت، انتخاب لوله است. برای این امر، از لوله‌هایی با جنس‌های مختلف مانند: لوله یو پی وی سی، استفاده می‌شود. انتخاب لوله‌ی مناسب، به عوامل مختلفی مانند: شرایط محیط، قیمت، فشار آب و غیره بستگی دارد. اصلی‌ترین لوله‌های مورد استفاده برای لوله‌کشی استخر، لوله‌های وینو هیدروپول هستند. این لوله‌ها کاربرد و همچنین طرفداران بسیار زیادی دارند و یکی از نکات حائز اهمیت انتخاب متناسب این لوله‌ها با شرایط و ویژگی‌های استخر است. نکات مهم دیگری نیز وجود دارند که باید مد نظر قرار داده شوند. این نکات عبارتند از:
عایق: انتخاب یک عایق مناسب برای لوله‌ها ضروری است و می‌تواند فارق از جنس لوله اجرا شود. چرا که این لوله‌ها در معرض سرما و گرما قرار می‌گیرند و دچار انبساط و انقباض می‌شوند.
سایز: برلی استخر‌های با حجم بالا، باید برای تخلیه، از لوله‌هایی با سایز بزرگ استفاده کنید. چرا که ممکن است در مسیر لوله‌ها، گل و لای و رسوبات جمع شوند.
برای عبور مسیر اصلی آب، باید از لوله‌هایی مقاوم به کلر استفاده شود. بهترین انتخاب، لوله‌های وینو هیدرو‌پول هستند که در صورت برخورد کلر با آن‌ها، هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد.
اگر سیستم گندزدایی استخر مرتب بررسی نشود، بوی بدی در فضای استخر به وجود خواهد آمد.

لوله و اتصالات جکوزی

معمولا در هنگام نصب جکوزی، با چالش‌های فراوانی رو‌به‌رو می‌شویم. نصب لوله‌های جکوزی باید توسط افراد با مهارت کافی انجام شود، چرا که هرگونه خظا در نصب آن‌ها، منجر به خرابی و ایجاد هزینه‌های گزاف خواهد شد. در هنگام نصب لوله‌های مربوط به جکوزی، باید به این موضوع که دمای عبوری از این لوله‌ها بسیار بالاتر از سایر لوله‌هاست توجه کنیم. چرا که جکوزی به دمای آب بالاتری نیاز دارد. بنابراین باید بتوانند در مقابل گرما، سازگاری داشته باشند. برخی لوله‌ها در برخورد با آب گرم، جمع شده و آسیب می‌بینند. اما همان‌طور که گفته شد، لوله‌های وینو هیدروپول در برابر آب داغ مقاوم بوده و با شرایط دمایی مختلف به خوبی سازگار هستند. به همین دلیل، نیاز به تعمیر و تعویض مداوم ندارند و کیفیت جکوزی را تضمین می‌کنند.

بکارگیری وینو هیدروپول در سیستم چرخش آب جکوزی

بکارگیری وینو هیدروپول در سیستم چرخش آب جکوزی

لوله‌کشی جکوزی امری بسیار مهم است که باید با دقت فراوان و با استفاده از لوله‌ها و اتصالات مستحکم انجام شود. در واقع، سیستمی که در جکوزی تعبیه شده است، اگرچه دیده نمی‌شود، اما نیاز به چنین لوله‌کشی مقاومی دارد. سیستم جکوزی به طور کامل بسته بوده و به صورت مداوم آب در آن، در جریان است. همان‌طور که اشاره شد، لوله‌های وینو‌هیدروپول، قابلیت‌های فراوانی را به همراه داشته و مناسب‌ترین گزینه برای نصب در جکوزی‌ها می‌باشند. در جکوزی نباید از لوله‌هایی با جنس فلز استفاده شود. به این دلیل که عبور مداوم آب در لوله‌ها موجب سایش و از بین رفتن آن‌ها می‌شود.  شرکت سداب، ارائه‌دهنده انواع لوله‌های وینو هیدروپول در کیفیت بسیار بالا بوده که در سایت این بازرگانی، قابل دسترسی و خرید است.

فروش لوله و اتصالات استخر

موارد بسیار زیادی برای به کار بردن در لوله‌کشی استخر‌‌ها وجود دارند که  هر یک از این موارد، همراه با مزایا و معایبی هستند. لوله‌کشی استخر امر بسیار مهمی است و در این امر باید با مسائلی مانند مصرف انرژی، مصرف آب، مقاومت و غیره توجه داشته باشیم. همان‌طور که در طول مقاله نیز به آن اشاره کردیم، لوله‌های وینو هیدروپول مناسب‌ترین لو‌له‌هایی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توان به تمام این نکات دست پیدا کرد. بازرگانی سدآب، اقدام به تولید و عرضه‌ی لوله‌های وینو هیدروپول، با  آخرین استانداردها کرده است. لوله‌های تولید شده توسط این شرکت دارای قیمت مناسبی بوده که می‌توانید با ارتباط با پشتیبانی شرکت، از آخرین قیمت‌ها مطلع شوید.  همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به لوله‌ها و اتصالات مورد نظر خود که قصد خریداری آن‌ها را دارید، به سایت این شرکت مراجعه کرده و از محصولات مختلف موجود بازدید و سپس خرید کنید.

سوالات متداول

از چه مواد دیگری می‌توان در ساخت لوله‌های استخری، استفاده کرد؟
مواد بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارند که می‌توان از آن‌ها برای لوله‌کشی استخر‌ها استفاده کرد. اگرچه که هیچ یک از این مواد جایگزین لوله‌های وینو هیدروپول نشده و کیفیت آن‌ها را نیز ارائه نمی‌دهند. در ادامه به توضیح دو گزینه که می‌توان در اتصالات استخر به کار برد، میپردازیم.
لوله‌های پی وی سی: لوله‌های پی وی سی،سخت که پلی وینیل کلراید نیز خوانده می‌شوند، از جمله موادی هستند که در لوله‌کشی استخر‌ و جکوزی و حتی لوله‌کشی منازل مسکونی، از آن‌ها استفاده می‌شود. این لوله‌ها بسیار استاندارد و با کیفیت هستند. دو نوع از این لوله‌ها( پی وی سی۴۰ و ۸۰)، کاربرد بیشتری در لوله‌کشی دارند. لازم به ذکر است که انواع لوله‌ها، از جمله لوله‌ی پی وی سی، توسط بازرگانی سداب تولید و عرضه و در سایت این شرکت قابل دسترسی است.
لوله‌های یو پی وی سی: از دیگر مواردی که در لوله‌کشی استخر و جکوزی از آن بسیار استفاده می‌شود، لوله‌های یو پی وی سی( UPVC ) هستند که مزایای بسیار زیادی دارند. دلیل محبوبیت این لوله‌ها، عمر مفید بیشتر آن‌ها در مقایسه با سایر لوله‌ها است. همچنین در مقابل مواد شیمیایی مختلف مقاوم‌تر بوده و به تعمیر و تعویض کن‌تری نیز احتیاج دارند.
یو پی وی سی چیست؟
لوله و اتصالات یو پی وی سی، از پر‌کاربرد‌ترین لوله‌ها در لوله‌کشی هستند. چرا که دارای قابلیت‌های فراوانی می‌باشند. برای مثال: این لوله‌ها در مقابل مواد شیمیایی و نور آفتاب مقاوم بوده و طول عمر بیشتری نسبت به سایر لوله‌ها دارند. همچنین دارای ویژگی‌هایی مانند قیمت مناسب و به‌صرفه‌تر و نصب آسان نیز می‌باشند.
مشخصات ظاهری لوله‌های وینو هیدروپول به چه شکل است؟
لوله‌های وینو هیدروپول در سایز‌های ۱۶ تا ۳۱۵میلی‌متر، فشار کاری ۱۰ تا ۲۰ اتمسفر و شاخه‌­های ۵ متری جهت حفاظت از لوله­‌ها تولید و عرضه می‌شوند.
مهم‌ترین ویژگی که منجر شده است در لوله‌کشی استخر‌ها، لوله‌های وینو هیدروپول به سایر لوله‌ها ترجیح داده می‌شوند، چیست؟
شاید مهم‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی که این لوله‌ها از آن برخوردار هستند، مقاومت بالای آن‌ها در مقابل گرما و جریان عبوری آب داغ و همچنین عدم جمع‌شدگی و آسیب در چنین مواردی است.

پیام در واتساپ تماس: 02133901412 کانال تلگرام پیام در ایتا