خرداد ۲۶, ۱۴۰۰

لوله پلی اتیلن

یکی از پر کاربردترین لوله هایی که در صنعت ، سیستم آبرسانی و سیستم فاضلاب مورد استفاده قرار میگیرد لوله پلی اتیلن است. این لوله بدلیل ساختار پلی اتیلن و خواصی که دارد مزایایی دارد که باعث محبوبیت آن شده است.

انواع لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن تک جداره

لوله پلی اتیلن آبی

از این لوله عمدتاً در سیستم انتقال آب استفاده میشود و مشخصه ظاهری آن وجود خط آبی بر روی آن است. پلی اتیلن آب رسانی خود شامل سه استاندارد PE63  ، PE80 ، PE100  است.

لوله پلی اتیلن گازی

برای انتقال گاز با توجه به حساسیت های موجود و اهمیت عدم نشتی در مسیر انتقال از لوله گازی استفاده میشود که باید حتماً استانداردهای لازم را داشته باشد. مشخصه ظاهری این لوله وجود خط زرد رنگ بر روی لوله است.

پلی اتیلن دو جداره

همانطور که از نام این محصول مشخص است شامل دو جداره داخلی و بیرونی است. وجود دو جداره باعث شده است تا تحمل فشار درونی و بیرونی آن بسیار بالا باشد. همین مزیت باعث شده است تا بتوان در زیر زمین هم استفاده کرد. لوله کاروگیت و لوله زهکش دو جداره می باشند.

مزایای پلی اتیلن

طول عمر بالا

بدلیل ساختار و ماهیت پلی اتیلن ، با خیال راحت میتوان گفت که میشود از این لوله ها حداقل ۵۰ سال استفاده کرد.

مقاومت فیزیکی بالا

تحمل فشار از ۴ الی ۲۵ بار (بسته به نوع و قطر لوله) یکی از مزایایی است که باعث محبوبیت لوله پلی اتیلن شده است.

مقاومت شیمیایی بالا

مقاومت در برابر اسید و باز برتری قابل توجهی نسبت به لوله فولادی به حساب می آید و همین امر باعث است تا در صنایع کاربرد ویژه ای داشته باشد.

انعطاف پذیری بالا

قطعاً در مسیر انتقال مایعات موانع و پست و بلندی های بسیار بوجود می آید.در صورت استفاده از لوله های فولادی انتقال با مشکلات بسیاری روبرو می شود.

 

جدول وزنی لوله پلی اتیلن

جدول وزنی لوله پلی اتیلن

جدول وزنی لوله های پلی اتیلن

خرید لوله و اتصالات پلی اتیلن

بازرگانی سداب با دارا بودن نمایندگی برندهای داخلی (پارس زانوس) و عاملیت فروش برندهای پلی رود اتصال ، آبان بسپار پارسیان ، کاوه گستر ، تکاب اتصال دماوند ، پلی پارس و در ایران میباشد و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است. کافیست برای آگاهی از موجود انبار با شماره تماس ۳۳۹۰۱۴۱۲ تماس حاصل نمایید.

× استعلام قیمت و موجودی