لیست قیمت نیوفلکس

این لیست قیمت مربوط به فروردین 1403 است.

1403/01/14

با پیوستن به کانال ما، نخستین نفری باشید که لیست قیمت به روز شده محصولات را دریافت می‌کنید.

در بین برند های داخلی و خارجی لوله و اتصالات پوش فیت نام نیوفلکس نیز به چشم می خورد. محصولات این برند از معتبر ترین و استانداردترین های موجود در بازار می باشد. بازرگانی سداب لیست قیمت پوش فیت نیوفلکس را در پایین صفحه برای مشتریان عزیز قرار داده است.

لیست قیمت نیوفلکس
لیست قیمت نیوفلکس

ویژگی های پوش فیت نیوفلکس

این لوله ها در برابر تغییرات دمایی مقاوم بوده و در اثر سرما و گرما دچار ترک خوردگی نمی شوند. لوله و اتصالات پوش فیت به واسطه بست و اورینگ به یکدیگر متصل می شوند که آب بندی این لوله و اتصالات به صورت کامل انجام شده و جایی برای هیچ گونه نشتی در آن وجود ندارد. به علاوه اینکه مقاومت فیزیکی شیمیایی و حرارتی این محصولات در حد بالایی بوده و به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی، خوردگی اسیدی و خوردگی بازی نمی شوند.

حفظ سلامت انسان

لوله و اتصالات این برند در زمان نصب با سرعت بالا و بدون نیاز به به چسب و حرارت متصل می شود. از این جهت کار بهداشتی می باشد و به سلامت فرد نصب کننده آسیبی وارد نمی کند. در تولید لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس از پلیمرهای پلی‌پروپیلن استفاده شده و از عناصر مضری چون سرب، جیوه، قلع در آن‌ها استفاده نشده و در نتیجه برای آب شرب بسیار مناسب بوده و سلامت آب‌ها را تضمین می‌کند.

محصولات لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس شامل سه راهی زانو 45 درجه زانو قائم سه راهی بوشن بست سیفون علمک لوله پوش فیت در سایز های مختلف می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02133901412 کانال تلگرام پیام در ایتا