لیست قیمت نیوپایپ

این لیست قیمت مربوط به فروردین 1403 است.

1403/01/25

با پیوستن به کانال ما، نخستین نفری باشید که لیست قیمت به روز شده محصولات را دریافت می‌کنید.

لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ، از ترکیب فلز و پلیمر ساخته شده و مزیت‌های فراوانی را، نسبت به دیگر‌ لوله‌های قدیمی شامل می‌شود. لوله‌های نیو پایپ، قابل استفاده در مصارف ساختمانی و بهداشتی بوده و با توجه به استحکام و مقاومت این لوله‌ها در مقابل پوسیدگی، خوردگی، فشار، گرما، سرما و غیره، عمر مفید طولانی داشته و اغلب در سیستم‌های لوله‌کشی ساختمان‌ها، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، لوله‌کشی و انتقال آب آشامیدنی، استفاده می‌شوند. نیوپایپ‌ها جایگزینی عالی برای لوله‌های پلی وینیل کلرید (PVC)، پلی وینیل کلرید کلردار (CPVC) یا لوله‌ها مسی و فازی برای استفاده در لوله‌های آب خانگی هستند. در این مقاله، ما قصد داریم تا به لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ، کاربرد‌ها، ویژگی‌ها، قیمت و خرید این لوله‌ها پرداخته و به طور کامل آن‌ها مورد بررسی قرار دهیم.

کارخانه نیوپایپ در زمینه تولیدات ساختمانی و تاسیساتی پلیمری و شیمیایی از سال ۱۳۷۷ شروع به فعالیت نمود. این شرکت با هدف دستیابی به بهترین و مدرنترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولیدات ملی خود را به اوج رسانده و علاوه بر تامین تقاضای داخل کشور به دنبال صادر کردن محصولات به سایر کشورهای دنیا می‌باشد.

لوله‌های پنج لایه نیوپایپ که امروزه در تاسیسات ساختمانی بکار می روند تشکیل شده از پلی اتیلن و فلز می‌باشند و جایگزین مناسبی برای لوله‌های پلیمری و فلزی هستند. از جمله ویژگی‌های لوله های پنج لایه نیوپایپ مقاوم در برابر ضربه سایش و تغییرات دمایی و رسوب گذاری می‌باشند و با وجود ورق آلومینیوم که مانع از ورود اکسیژن شده در نهایت از فرسودگی لوله جلوگیری می‌کند.

نیوپایپ
نیوپایپ

لوله‌های نیوپایپ از انواع لوله و اتصالات پنج لایه هستند که برای انتقال آب سرد و گرم در پروژه‌های مختلف ساختمانی، مورد استفاده قرار می‌گیرند. لوله پنج لایه نیوپایپ، به لوله‌هایی با پنج لایه گفته می‌شود که از چند لایه آلومینیوم، پلی اتیلن و چسب ساخته شده‌ و دارای استحکام و مقاومت بسیار زیادی در مقابل گرما و سرمای عبوری از داخل لوله‌ها هستند و در پروژه‌های مسکونی و ساختمانی کاربرد فراوانی دارند. لوله‌های نیوپایپ، با توجه به نوع مصرفی که دارند، در انواع و مدل‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. این مدل‌ها عبارتند از: نیوپایپ PE-AL-PE، نیوپایپ PERT-AL-PERT و نیوپایپ PEX-AL-PEX.

اتصالات لوله پنج لایه نیوپایپ، از مدل‌های جدید و تازه عرضه شده لوله‌ و اتصالات آبرسانی در سیستم‌های ساختمانی هستند که اغلب در انتقال آب سرد و گرم، آب آشامیدنی و سیستم گرمایش از کف به کار برده می‌شود.

همان طور که گفته شد این لوله از پنج لایه تشکیل شده است که لایه‌های بیرونی و میانی آن‌ها از جنس پلیمری به نام پلی اتیلن و لایه‌های بیرونی آن نیز، از فلز آلومینیوم ساخته شده است. اتصال و ارتباط لایه‌های میانی، بیرونی و داخلی، با استفاده از چسب که در میان این لوله‌ها قرار دارد، انجام می‌شود. وجود آلومینیوم در این لوله‌ها، منجر به افزایش طول عمر مفید و انعطاف پذیری آن‌ها می‌شود. به این دلیل که آلومینیوم از عبور اکسیژن از این لوله‌ها جلوگیری کرده و در نتیجه، مانع از زنگ زدگی می‌شود. آلومینیوم با جوش التراسونیک، منجر شده است تا لوله نیوپایپ، مقاومت عالی و استحکام بالایی در برابر فشار داشته باشد.

لوله‌های پنج لایه نیوپایپ، توانایی تحمل نهایتا دمای ۹۰ درجه سانتیگراد را دارا می‌باشند. این لوله‌ها، به دلیل شکل ظاهری صاف و صیقلی که دارند، غیر قابل رسوب بوده و به همین دلیل، می‌توان بدون وجود هرگونه مشکلی، آن‌ها را در صنایع مختلف مورد استفاده قرار داد. عمر مفید این لوله‌ها، تقریبا پنجاه سال تخمین زده شده است.

کیفیت بالای تاسیسات ساختمانی

از مهمترین و اصلی‌ترین قسمت‌های هر ساختمانی، تاسیسات ساختمانی به کار رفته در آن است. این تاسیسات را می‌توان زیربنا و بخش اصلی ساخت اصولی و درست یک ساختمان و کسب یک نتیجه‌ی مطلوب دانست. به همین سبب، زمانی که قصد ساخت یک ساختمان را دارید، اصلی‌ترین بخشی که باید دقت و توجه ویژه‌ای را معطوف آن بکنید، تاسیسات ساختمانی و کیفیت آن‌ها است. از نمونه‌های تاسیسات ساختمانی، می‌توان به مواردی مانند سیستم‌های گرمایشی، سیستم‌های سرمایشی، اتصالات و لوله‌کشی، سیستم‌های تهویه، سیم‌کشی و برق رسانی، سیم‌کشی خطوط تلفن، لوله‌های گاز و غیره، اشاره کرد. به یاد داشته باشید که کیفیت این تاسیسات، نقش بسیار مهمی را در کسب یک نتیجه‌ی عالی، ایفا می‌کنند.

خسارت‌های وارده بر تاسیسات ساختمان

تاسیسات ساختمانی، با آسیب‌ها و خسارات زیادی ممکن است مواجه شوند که این آسیب‌ها می‌تواند خسارات زیادی را به تاسیسات و همچنین به ساختمان وارد کند. خوردگی و رسوب‌گیری در لوله‌ها و اتصالات و همچنین انبساط و انقباض حرارتی بالا، عدم مقاومت در برابر گرما، عدم توانایی در تحمل فشار زیاد، نفوذ اکسیژن در لوله‌های پلیمری و دیگر مشکلات موجود، می‌تواند خسارت و هزینه‌های تعمیر و تعویض زیادی را سالانه به همراه داشته باشد. به همین دلیل است که همیشه بر این موضوع تاکید می‌شود که در هنگام انتخاب و نصب تاسیسات مختلف ساختمانی، دقت و توجه لازم را کرده و نمونه‌های باکیفیت را مورد استفاده قرار دهید. برای مثال، امروزه، از لوله‌هایی با تکنولوژی نوین و پیشرفته مانند لوله‌های نیوپایپ که تلفیقی از فلز و پلیمر هستند، رونمایی شده است. چرا که این لوله‌ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و احتمال آسیب و وجود خسارت، بسیار کم است.

کاربرد نیوپایپ

کاربرد لوله و اتصالات نیو پایپ در تاسیسات ساختمانی، سیستم‌های گرمایشی در کف، سیستم های انتقال آب گرم و سرد، سیستم تهویه مطبوع، مصارف پزشکی و سیستم دیالیز و نیز صنایع غذایی و شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند. جالب است بدانید که قیمت محصولات نیوپایپ نسبت به سایر قیمت های لوله پنج لایه پایین تر می باشد.

به دلیل ساختار خاص و استفاده از پلیمر و فلز در لوله‌های نیوپایپ، این لوله‌ها کاربرد فراوانی در صنایع و مصارف مختلف را دارا می‌باشند. بیشترین کاربرد لوله‌های نیوپایپ، در لوله‌کشی و اتصالات ساختمان‌ها است. این لوله‌ها، در کلیه سیستم‌های آب سرد و آب گرم و آب آشامیدنی کاربرد داشته و تا ۹۰ درجه گرما را می‌توانند متحمل شوند. دیگر کاربرد اصلی این لوله‌ها، در تأسیسات سرمایشی، تاسیسات گرمایشی و سیستم‌ها تهویه هوا است. همچنین، یکی از مهمترین کاربرد‌های این اتصالات، در سیستم‌های گرمایش از کف ساختمان‌ها می‌باشد که در این سیستم‌ها، لوله‌های نیوپایپ، در زیر کف‌پوش‌های ساختمان قرار گرفته می‌شود و آب گرم در آن‌ها جریان پیدا می‌کند و سپس، گرما از طریق لوله‌ها به کف ساختمان‌ها منتقل می‌شود. دیگر کاربرد آن‌ها در صنایع پزشکی و بهداشتی است که از آن‌ها در تولید گازهای طبی و در سیستم‌های دیالیز، به وفور استفاده می‌شود. در صنعت دارویی و غذایی و تولید مواد شیمیایی در دمای کمتر از 90 درجه نیز کاربرد دارند. لوله‌های نیوپایپ، کاربرد صنعتی نیز دارند و در تولید مواد شیمیایی که امکان استفاده از لوله‌های فلزی وجود ندارد، از لوله‌های پنج لایه نیوپایپ استفاده می‌شود. علاوه بر این، در صنایع مختلفی مانند ماشین‌سازی، کشتی‌سازی، انتقال نفت و گاز و غیره نیز کاربرد دارند. کاربرد دیگر این مدل لوله‌ها، در سیستم‌های گرمایی و سرمایی است. همان‌ طور که گفته شد، لوله‌های نیوپایپ، در مقابل فشار، شکستگی، گرما و سرما، از مقاومت بالایی برخوردار هستند. بنابراین می‌توان از آن‌ها در سیستم‌های تولید سرما و تولید گرما و همچنین سیستم‌های گرمایش از کف مورد استفاده قرار داد.

مزایای نیوپایپ

لوله‌ و اتصالات پنج لایه نیوپایپ، از استحکام بالایی در برابر ضربه برخوردار هستند. همچنین در برابر سایش، دمای پایین، ترک خوردگی و گرما نیز، مقاومت بالایی دارند.

این لوله‌ها، در مقایسه با پلی اتیلن ترموپلاستیک، ذوب نمی‌شوند (مشابه الاستومرها) و از نظر حرارتی نیز مقاوم هستند (در دوره‌های طولانی‌تر تا 120 درجه سانتیگراد و برای دوره‌های کوتاه بدون بار الکتریکی یا مکانیکی تا 250 درجه سانتیگراد). همچنین استحکام آن‌ها تا 120 تا 150 درجه سانتیگراد حفظ می‌شود و با مقاومت در برابر انحلال، پایداری شیمیایی آن‌ها افزایش می‌یابد. در برابر ضربه و کشش، خراش و شکست نیز مقاوم هستند. لوله‌های نیوپایپ، به طور خاص برای استفاده در سیستم‌های گرمایش از کف طراحی شده‌اند. استحکام فشاری بسیار بالا (30 تن بر متر مربع)، وزن سبک، راندمان بالا و هزینه کم، این لوله‌ها را به یک انتخاب ایده آل برای نصب گرمایش بر روی یک عایق ضعیف تبدیل کرده است. در لولــه‌هــای نیوپایــپ، احتمــال تعــرق یــا به وجود آمدن رطوبــت بر روی ســطح بیرونــی لولــه نســبت بــه دیگر لوله‌ها مانند لولــه‌هــای فلــزی، وجــود ندارد و به همین دلیل اســت کــه لایــه‌هــای پلیمــری در این لولــه‌هــا، نسبت به لوله‌های فلزی، ضریــب هدایــت حــرارت کمتــری را دارا می‌باشند. این لوله‌ها، در برابر فشارهای سطحی و زیر سطحی مقاوم هستند. نصب، اتصال و راه‌اندازی آن‌ها آسان و راحت است. در مقایسه با دیگر لوله‌های فولادی و گالوانیزه، طول عمر بیشتری دارند. به دلیل لایه‌های پلی اتیلن و آلومینیوم به کار رفته در آن‌ها، برای مصارف آشامیدنی مناسب هستند. لایه‌های پلی اتیلن موجود در آن‌ها منجر به افت صدا و در نتیجه بی صدا بودن آن‌ها در هنگام عبور آب می‌شود. در برابر پوسیدگی از داخل و خارج مقاوم هستند. در مقابل فشار و دما مقاوم هستند. دارای ضریب انبساط طولی ناچیز هستند.

انواع اتصالات پنج لایه نیوپایپ

لوله‌های نیوپایپ انواع مختلفی از اتصالات را شامل می‌شوند که با توجه به نوع اتصال، به سه گروه پرسی، کوپلی و دنده‌ای تقسیم‌بندی می‌شوند. اتصالات پرسی نیو‌پایپ، به شکل مستقل و یا رزوه‌ای، با استفاده از مهره و ماسوره، نصب شده و در اتصالات پرسی نیز، یک حلقه استیل بر روی لوله، پرس می‌شود. به طور کلی، لوله و اتصالات پنج لایه‌ای نیوپایپ، در ۷ مدل تولید و عرضه شده‌اند که این هفت مدل عبارتند از: لوله‌های پنج لایه نیوپایپ PERT-AL-PERT، لوله‌های پنج لایه نیوپایپ PEX-AL-PEX، لوله‌های پنج لایه نیوپایپ PE-AL-PE، اتصالات پنج لایه نیوپایپ پرسی، اتصالات پنج لایه نیوپایپ کوپلی، انواع کلکتور‌های نیوپایپ و فوم. اتصالات نیو پایپ، در خطوط لوله کشی نیو‌پایپ، بسیار پر کاربرد هستند. این اتصالات، ساختاری از جنس برنج و روکش نیکل دارند که از فرسودگی و سایش و رسوب پذیری لوله‌ها جلوگیری می‌کنند. طراحی عالی و کیفیت بالایی که این اتصالات دارند، منجر به عمر طولانی لوله‌های نیو پایپ شده است.

آشنایی با لوله و اتصالات نیوپایپ

جهت افزایـش طـول عمـر مفید و مقاومت در برابر تخریـب‌ و آسیب‌ها، در لوله‌های نیوپایپ، برای آبـکاری از روکش نیکل، اسـتفاده مـی‌شـود. همچنین ایـن روکـش در مقاببل یـون‌هـای خورنـده مانند کلـر نیز مقاومـت بالایـی از خود نشان می‌دهد. مهم‌ترین و اصلی‌ترین نکتـه‌ای کـه در مورد لوله‌های نیوپایپ باید بدانید، این است که این لوله‌ها، به دلیل استفاده از پلیمر در آن‌ها، توانایی و قابلیت خم شدن در اندازه‌های مختلف را دارند. به همین دلیل، در زمان انجام لوله کشی، نیاز کم‌تری به سایر اتصالات، برای تغییر جهت وجود دارد.

مشخصات فنی لوله و اتصالات نیوپایپ

لایـه‌های درونی و بیرونی لوله و اتصالات نیوپایپ، از جنس پلی اتیلن مشبک (PEX) ساخته شـده اسـت که از نظر شیمیایی بهترین پلیمر استفاده شده و در برابـر خوردگـی نیز مقاوم هستند. در لولـه‌هـای نیوپایپ، پلیمر (PEX) و یک لایـه آلومینیوم وجـود دارد که تا دمای نود درجه سانتی گراد را می‌تواند متحمل شود.

به همین دلیل است که از این لوله‌ها، در سیسـتم‌های آبرسانی سرد و گرم مصرفی و در سیسـتم‌هـای گرمایشی، وجود دارد. یک لایــه آلومینیوم و یک لایه چســب مخصــوص، در این لوله‌ها استفاده می‌شود که کنترل کننده مقــدار انبســاط و انقبــاض لولــه‌ها هستند. به همین جهت، در لولـه کشـی لوله‌های نیوپایـپ، با انحراف و جدا شدن لولـه‌هـا به دلیل انبساط و انقباض مواجه نخواهیم شد. لوله نیوپایپ، از یک ساختار پنج لایه ساخته شده است که آن را مناسب مصارف مختلف ساختمانی و بهداشتی کرده است. ساختار این لوله از ترکیب فلز و پلیمر است که این ترکیب آن را در برابر فشار و ضربه‌های احتمالی مقاوم کرده است. این لوله‌ها قابلیت تحمل دمایی تا نود درجه را دارا می‌باشند که همین امر موجب به کارگیری آن‌ها در زمینه‌های مختلفی مانند تاسیسات گرمایشی، شده است. تکنولوژی روز، زمینه‌ی ساخت لوله پنج لایه نیو‌پایپ بوده و این لوله، طبق آخرین استاندارد‌ها و با بهترین و با کیفیت‌ترین متریال‌ها، ساخته شده است. به همین سبب، فواید و کاربرد‌های زیادی را می‌توان به این لوله نسبت داد.‌

ساختار لوله پنج لایه نیوپایپ

تقریبا تمام لوله‌های نیوپایپ مورد استفاده در صنایع مختلف، از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته می‌شوند. این لوله‌ها حاوی پیوندهای متقاطع از ساختار پلیمری هستند که ترموپلاستیک را به ترموست تبدیل می‌کنند. درجه اتصال متقابل مورد نیاز در این لوله‌کشی‌ها، طبق استاندارد ASTM F876، بین 65 تا 89 درصد است. درجه بالاتر اتصال متقابل، می‌تواند منجر به شکنندگی و ترک خوردگی شود، در حالی که درجه کمتر اتصال متقابل می‌تواند منجر به محصولی با خواص فیزیکی ضعیف‌تر شود. لایه‌های بیرونی و میانی این لوله‌ها از جنس پلیمری پلی اتیلن و لایه‌های داخلی نیز از جنس آلومینیوم ساخته شده است. ارتباط و اتصال این لایه‌ها، با استفاده از چسب انجام می‌شود که استحکام زیادی را فراهم می‌کند. ساختار لایه‌ای این لوله‌ها که پنج لایه است، منجر می‌شود تا آن‌‌ها را لوله‌های پنج لایه نیوپایپ، بنامند. فلز آلومینیوم استفاده شده در ساختار این لوله‌ها، موجب افزایش طول عمر مفید و انعطاف آن‌ها می‌شود. چرا که آلومینیوم از عبور اکسیژن و در نتیجه زنگ زدگی در لوله‌ها جلوگیری می‌کند. لوله و اتصالات نیوپایپ را می‌توان جایگزین مناسبی برای لوله‌های گالوانیزه و لوله های فولادی، معرفی کرد.

ویژگیهای خاص لوله و اتصالات نیوپایپ

ساختار فیزیکی لوله‌های نیوپایپ، از نوع لوله‌های مرکب است که از دو لایه پلی اتیلن و یک لایه فلز و همچنین دو لایه چسب، تشکیل شده‌ و ساختار آن را بسیار خاص کرده است. علاوه بر ساختار ظاهری، ساختار شیمیایی این لوله‌ها نیز از جنس پلی اتیلن است که آن‌ها را عایق الکتریکی و مقاوم در برابر مواد شیمیایی می‌کند.

استفاده از روش گرمایش نیوپایپ

لوله‌های پنج لایه نیوپایپ، لوله‌هایی هستند که به دلیل مقاومت بالایشان در برابر گرما، جهت مصارف گرمایش مورد استفاده قرار می‌گیرند. به دلیل تحمل دمای بالایی که دارند، در سیستم‌های گرمایشی مانند رادیاتور‌‌ها و شوفاژ‌ها به کار برده می‌شوند. همچنین اصلی‌ترین لوله‌های مصرفی در سیستم‌های گرمایش از کف نیز می‌باشند.

مصارف آبرسانی و آشامیدنی نیوپایپ

همان طور که گفته شد، لوله‌های نیوپایپ، در انتقال آب آشامیدنی و سیستم آبرسانی سرد و گرم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین در صنایع پزشکی و بهداشتی، برای تولید گازهای طبی و سیستم‌های دیالیز، صنایع غذایی، دارویی و مواد شیمیایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از لولـه‌هـای نیـو پایـپ، بدون ایجاد تغییر در فشار آب، می‌توان آب را به مصرف رساند.

سیستم گرمایش از کف

سیستم گرمایش از کف، به روشی برای گرم کردن ساختمان گفته می‌شود که در آن گرما به سه حالت رسانایی، تابشی و همرفتی از کف ساختمان‌ها در کل فضا منتقل و منتشر می‌شود. به طور کلی طراحی لوله‌کشی سیستم گرمایش از کف ساختمان‌ها به چهار روش انجام می‌گیرد. در لوله کشی این روش، لوله‌ها به هیچ عنوان نباید از روی یکدیگر عبور کنند و مسیر لوله‌کشی نیز باید به حالتی باشد که پیچ و خم کمی داشته باشد.

کاربرد صنعتی نیوپایپ

لوله‌های نیوپایپ، در کارخانه‌هایی که نمی‌توان از لوله‌های فلزی استفاده کرد، کارایی دارند. همچنین در زمینه‌های دیگری مانند، صنایع کشتی سازی و ماشین سازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. دیگر کاربرد این لوله‌ها، در سیستم‌های حرارتی و برودتی ساختمان‌ها است. چرا که لوله‌های نیوپایپ، توانایی و قابلیت زیادی در برابر فشار و ترک خوردگی، سرما و گرما دارند و از آن‌ها در سردخانه‌ها، سیستم‌های مولد سرما و گرما، رادیاتور‌ها، سیستم‌های گرمایش از کف و غیره استفاده می‌شود.

خدمات پس از فروش نیوپایپ

شرکت تولید‌کننده محصولات نیوپایپ، مطابق با آخرین استاندارد‌های روز جهانی و داخلی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این لوله‌ها همچنین، همراه با خدمات پس از پس از فروش ارائه می‌شوند و مشتریان و خریداران، پس از خرید این لوله‌ها و اتصالات، می‌توانند از خدمات پس از فروشی که به آن‌ها ارائه می‌شود، بهره ببرند. این لوله‌ها، تاییدیه از موسسه NSF – WRC انگلستان که کاملا مطابق با استاندارد‌های بهداشتی BS6920 هستند را دارا می‌باشند.

نکاتی در خصوص لوله کشی نیوپایپ

هنگام لوله‌کشی لوله‌های نیوپایپ، می‌توانید از اتصالات فشاری یا فشاری برای ایجاد اتصالات استفاده کنید، اما این اتصالات برای اجرای پروژه‌های بزرگ بسیار گران هستند. اتصالات و لوله‌کشی لوله‌های نیوپایپ، به ابزار خاصی نیاز دارند.

قیمت محصولات نیوپایپ

لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ، از با کیفیت‌ترین و معتبرترین لوله‌های پنج لایه می‌باشند که انواع مختلفی دارند و هر یک از انواع آن، قیمت‌های متفاوتی را شامل می‌شوند. برند نیوپایپ، به دلیل دارا بودن استاندارد‌های داخلی و خارجی معتبر و همچنین ویژگی‌های خاصی که دارند، از بهترین لوله‌های موجود در بازار به شمار می‌آیند و به همین دلیل، قیمت بالاتری را شامل می‌شوند. برای اطلاع از قیمت انواع لوله‌های نیو پایپ و همچنین سایر محصولات تولیدی و موجود، مانند: لوله پلیکا، اتصالات pvc، شیرآلات، اتصالات سفارشی، اتصالات قطره ای و غیره، می‌توانید به سایت شرکت سداب مراجعه کرده و با برقراری ارتباط با پشتیبانی، از قیمت این لوله‌ها و همچنین سایر لوله‌ها و اتصالات موجود، مطلع شوید.

خرید اتصالات لوله پنج لایه نیوپایپ از نمایندگی سداب

بازرگانی سداب، یک شرکت فعال در حوزه لوله و اتصالات پلی اتیلن است که محصولات و ابزار ساختمانی مختلفی مانند، لوله پلی اتیلن آبرسانی، اتصالات الکتروفیوژن، لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای و اتصالات قطره‌ای، لوله‌های تک جداره و دو جداره و غیره را در کیفیت بسیار بالا و مطابق با آخرین استاندارد‌های روز دنیا، تولید و عرضه می‌کند. این شرکت، نمایندگی شرکت‌ها و محصولات زیادی را بر عهده دارد که برای نمونه می‌توان به اتصالات لوله پنج لایه نیوپایپ اشاره کرد. برای خرید این لوله‌ها و اطلاع از شرایط خرید آن‌ها، می‌توانید به سایت بازرگانی سداب مراجعه کرده و از قیمت، نحوه و فرآیند خرید لوله‌های نیوپایپ، مطلع شوید.

محصولات کارخانه نیوپایپ

نیوپایپ از زمان عرضه تا به امروز، محصولات مختلف و متنوع زیادی را ارائه کرده است. برخی از این محصولات عبارتند از: حلقه و ماسوره، مهره و ماسوره، سه را‌هی‌ها، زانو رزوه‌ای، تبدیل رو‌پیچ، انواع کلکتور‌ها، جعبه کلکتور، سه راهی نود درجه، زانو پرسی، زانو دیواری، سه راهی تبدیلی کوپلی، زانو صفحه‌دار کوپلی، سه راهی پرسی، زانو دیواری پرسی، درپوش پرسی، حلقه استیل پرسی، سه راهی توپیچ پرسی و غیره.

  • انواع اتصالات کوپلی
  • انواع اتصالات پرسی
  • لوله‌های پنج لایه PERT-AL-PERT
  • لوله‌های پنج لایه PE-AL-PE
  • لوله‌های پنج لایه PEX-AL-PEX

سوالات متداول

۱- اتصالات نیوپایپ از چه چیز ساخته شده‌اند؟

لوله و اتصالات نیوپایپ از جنس آلیاژ برنج همراه با آبکاری نیکل ساخته شده‌اند تا در مقابل آسیب‌هایی مانند سایش، خوردگی، فرسایش، رسوب و غیره مقاوم باشند.

۲- نکات مثبت لوله‌های نیو پایپ چیست؟

لوله اتصالات نیو پاپ نکات مثبتی را شامل می‌شوند که عبارتند از: صرفه جویی در مصرف سوخت، مقاوم در برابر زلزله و یا نشست‌های ساختمانی، انعطاف پذیری بالا، ظاهر زیبا در لوله‌کشی، توانایی متحمل شدن فشار و دمای بالا، مقاوم در برابر نفوذ اکسیژن، نصب بسیار آسان و راحت، مقاوم در برابر نورد خورشید و اشعه ماورای بنفش، مقاوم در برابر ضربه و غیره.

۳- لوله و اتصالات پنج لایه، چه لوله‌هایی هستند؟

لوله و اتصالات پنج لایه به لوله‌هایی گفته می‌شوند که برای مواردی مانند آب رسانی ساختمان‌ها و همچنین سیستم‌های گرمایش و سرمایش از کف مورد استفاده قرار می‌گیرند. سیستم گرمایش از کف، تنها با استفاده از اتصالات پنج لایه قابل انجام است. این لوله‌ها برای انتقال آب آشامیدنی نیز به کار برده می‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها لوله‌های نیوپایپ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02133901412 کانال تلگرام پیام در ایتا