شهریور ۲۸, ۱۴۰۰

لیست قیمت پلی پارس

در چند سال اخیر با توجه به تولیدات و ظرفیت های که در زمینه پتروشیمی به وجود آمده است. شرکت های متعددی اقدام به تولید اتصالات پلی اتیلن و لوله پلی اتیلن کرده اند. برخی از شرکت ها با استاداردهای که کسب کرده اند توانسته اند محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کنند. یکی از مطرح ترین شرکت ها در حوزه تولید اتصالات پلی اتیلنی بی تردید شرکت پلی پارس است .

این شرکت دارای گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی ایزو ۹۰۰۱ در زمینه مدیریت کیفیت، ایزو ۱۴۰۰۱ و همچنین ایزو ۱۸۰۰۱ از پیشگامان تولید لوله و  اتصالات پلی اتیلن در کشور و منقطه می باشد. در این متن لیست قیمت محصولات پلی پارس که شامل تمامی انواع اتصال ها و زانوها و… می باشند آورده شده است.

محصولات پلی پارس

محصولات این شرکت شامل انواع رابط، درپوش، زانو معمولی، کمربند سه راه، رابط تبدیل و بست انشعاب هستند. که با استانداردهای بین المللی تولید و به بازار عرضه می شوند. در لیست قیمت پلی پارس تمامی این محصولات به همراه سایز دقیق آن ها و حداقل تعداد سفارش آورده شده است. در این لیست قیمت محصولات براساس تنوع از نظر کیفیت و اندازه ارائه شده است تا بتوانید با توجه به خواسته خودتان انتخاب نمایید.

پلی-پارس

× استعلام قیمت و موجودی