سداب نماینده لوله پلی اتیلن گسترش پلاستیک

گسترش پلاستیک

شرکت گسترش پلاستیک در سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت دارای رتبه اول تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن برای استفاده در سیستم‌های آب، گاز، فاضلاب، صنعتی و آبیاری است. شرکت گسترش پلاستیک به دلیل اهمیت زیاد به سطح کیفی محصولات و نوآوری به بزرگ‌ترین تولید کننده لوله و اتصالات در بازار ایران و خاورمیانه تبدیل شده است. در حال حاضر این شرکت دارای ۲ کارخانه با امکانات تولید ۵۰۰۰۰ متر مربع است.

به دلیل خشکسالی‌های اخیر تقاضا برای سیستم‌های آبرسانی زیاد شد به همین دلیل این شرکت تولید خود را افزایش داد. به گونه‌ایی که فرقی ندارد نیاز به تولید لوله و اتصالات برای سیست‌های شهری باشد یا بین المللی، شرکت گسترش پلاستیک قادر به رفع این نیازها است. این شرکت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوله‌های پلی اتیلن برای آبرساني و گازرساني می‌باشد.

محصولات شرکت گسترش پلاستیک

شرکت گسترش پلاستیک

اتصالات گسترش پلاستیک

اتصالات گسترش پلاستیک

این شرکت نمایندگی انحصاری اتصالات الکتروفیوژن از شرکت Agru اتریش را دارد. این اتصالات الکتروفیوژن تا سایز ۷۱۰ میلی‌متر موجود می‌باشند که با مواد PE100 تولید می‌گردد.

لوله گسترش پلاستیک

لوله گسترش پلاستیک

لوله‌های پلی اتیلن از همان اول ثابت کردند که در برابر فشار بسیار مقاوم هستند و می‌توانند فشار زیادی را حمل کنند.

دیگر مزایای لوله‌های پلی اتیلن شامل موارد زیر می‌باشند.

بدون نشت و ایمن: لوله‌های پلی اتیلن از طریق فرآیند همجوشی حرارتی به یکدیگر متصل می‌شوند. در نتیجه نقاط اتصال بسیار محکم و بدون نشت می‌شوند.
انعطاف پذیری، وزن کم و سهولت در جابجایی: به دلیل وزن کم لوله‌های پلی اتیلن جابجایی آنها آسان‌تر و در نتیجه هزینه حمل و نقل نیز کاهش می‌یابد. این لوله‌ها انعطاف پذیر هستند به این معنی که در مناطق زلزله خیز و دارای خاک ناپایدار عملکرد بسیار خوبی دارند.

مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و خوردگی: لوله‌های پلی اتیلن برای استفاده در محیط‌هایی انتخاب می‌شوند که امکان خوردگی و سایش وجود داشته باشد زیرا این لوله‌ها ضد زنگ هستند و طول عمر آنها ۱۰۰ سال است.

هزینه: طبق آمارها لوله‌های پلی اتیلن دارای هزینه بسیار کمی هستند که شامل هزینه مواد مورد نیاز، هزینه نصب و هزینه خرید است.

مهم‌ترین کاربردهای لوله‌های پلی اتیلن عبارتند از:

  • راه‌آهن
  • نیروگاه‌ها
  • آتش‌نشانی
  • پرورش ماهی
  • دفن زباله‌ها

لوله‌های گسترش پلاستیک با توجه به کاربردهای زیادی که دارد توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده است. این لوله‌ها در برابر اسید و مواد شیمیایی بسیار بادوام و مقاوم هستند.

اگر در حوزه‌های صنعتی از جمله پرورش ماهی، نیروگاه‌ها و .. فعالیت دارید، گروه تولیدی گسترش پلاستیک ارائه‌دهنده‌ی انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن را با مواد اولیه با کیفیت می‌باشد. این لوله‌ها و اتصالات دارای ویژگی‌های بیشماری از جمله مقاوم بودن در برابر اسید و مواد شیمیایی و ایمنی بالا می‌باشد. اگر در حوزه پرورش آبزیان فعالیت می‌کنید برای خرید لوله‌های شرکت گسترش پلاستیک با بهترین قیمت به سایت ما مراجعه نمایید.

گسترش پلاستیک

گسترش پلاستیک

گسترش پلاستیک

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *