لوله دو جداره پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن کاروگیت

در کشاورزی و صنعت و سیستم آبرسانی و یا انتقال فاظلاب از لوله پلی اتیلن استفاده های مختلفی می شود. یکی از محبوب ترین انواع این لوله ، لوله دو جداره پلی اتیلن است.

لوله دو جداره پلی اتیلن چیست

لوله دو جداره از دو سطح داخلی و خارجی تشکیل میشود که جنس هر دو سطح پلی اتیلن است. سطح داخلی آن کاملاً صاف و صیقلی است که جریان آب و سایر مایعات به راحتی انجام می پذیرد و معمولاً زرد رنگ و یا آبی است که دلیل آن امکان بررسی و پیدا کردن نشتی در آینده است و سطح خارجی آن بصورت حلقه حلقه و مشکی رنگ است.

لوله دوجداره پلی اتیلن در واقع همان لوله کاروگیت است.

لوله دو جداره پلی اتیلن

انواع لوله دوجداره پلی اتیلن (کاروگیت)

لوله کاروگیت ساده

در انتهای این لوله از کوپلر استفاده میشود که به کمک واشر آب بندی میشود. این لوله در شاخه های 6 متری و ابعاد 110 الی 1200 میلیمتری تولید میشود.

لوله کاروگیت اسپیرال

ار این نوع لوله دو جداره پلی اتیلنی در صنایع بزرگ انتقال مایعات که فشار بالایی را هم باید تحمل کند استفاده میشود. این لوله ها با جوش اکستروژن به هم متصل میشوند که باعث میشود مقاومت بالاتری هم داشته باشد. بازه تولید لوله اسپیرال کاروگیت از 700 میلیمتر الی 3000 میلیمتر است.

مزایای لوله دوجداره کاروگیت

1- مقاومت بالا : بدلیل استفاده از دو جداره قطعاً استحکام این لوله نسبت به سایر لوله های پلی اتیلنی بیشتر است. بدلیل تحمل فشار بالای این لوله میتوان مسیر لوله کشی را داخل زمین در نظر گرفت تا از سایر خطرات محفوظ بماند.

2- طول عمر بالا : حداقل طول عمر لوله پلی اتیلنی به دلیل ترکیبات موجود در آن 50 سال است.

3- وزن پایین : وزن این لوله نسبت به لوله فولادی بسیار پایین تر است و همین امر باعث افزایش محبوبیت استفاده از لوله کاروگیت است.

4- مقاومت شیمیایی بالا : با توجه به این اینکه پلی اتیلن در برابر مواد شیمیایی ، اسیدی و خورنده مقاوم است میتوان از لوله دو جداره پلی اتیلن برای انتقال پسماندهای صنعتی و مواد شیمیایی خطرناک هم استفاده کرد.

خرید لوله دو جداره پلی اتیلن

بازرگانی سداب عرضه کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن و اتصالات آبیاری قطره ای  و … آماده تامین ملزومات اجرای پروژه های مختلف انتقال مایعات و  مشاوره رایگان به شما عزیزان میباشد. کافیست برای ارتباط با کارشناسان ما با شماره تلفن 33901412 تماس حاصل نمایید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *