لیست قیمت لوله و اتصالات آسیا

لوله پلی پروپیلن آسیا از جمله برندهای با کیفیتی است که توانسته تاییدیه های ملی و بین المللی را از آن خود کند. در واقع لوله پلی پروپیلن از موادی تشکیل شده که این مواد ساختار شیمیایی و فیزیکی پایداری را به لوله بخشیده به همین خاطر مورد توجه قرار گرفته اند.

مزیت های لوله پلی پروپیلن آسیا

سبکی وزن و راحتی حمل و نقل اما در عین حال ساختار مستحکم از مزیت های مهم این نوع لوله است. از دیگر موارد اینکه لوله پلی پروپیلن عایق های جریان الکتریکی و حرارتی بوده و در حالت عادی می تواند تا دمای 90 درجه سانتی گراد مقاومت داشته باشد. به علاوه این لوله ها در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشند و با عبور جریان های نمکی، اسیدی ، بازی حلال های آلی تغییری در ساختار لوله به وجود نمی آورند چرا که این لوله ها مقاومت بالایی دارند.

کاربردها

از دیگر ویژگی های این لوله ها قابلیت بازیافت آن ها می باشد از این روی دوستدار محیط زیست نیز هستند. مقاومت بالا در برابر ساییدگی قابلیت انعطاف پذیری بالا در نهایت مقاومت در برابر شکنندگی از ویژگی های لوله پلی پروپیلن آسیا می باشد. با وجود همه مزیت ها و ویژگی های این نوع لوله، سبب کاربرد گسترده در صنایع مختلف مانند صنعت تخلیه شیمیایی، انتقال آب گرم و سرد، لوله کشی آب شرب، سیستم های فاضلابی، زهکشی شیمیایی را موجب شده است.

مجموعه بازرگانی سداب لیست قیمت محصولات که شامل انواع زانوهای مغزی، زانوهای تبدیلی، زانوی قائم، زانوی 45 درجه، سه راهی ها، تبدیل ها، بست و بوشن در اختیار شما عزیزان قرار داده است .

لوله پلی پروپیلن آسیا