خرداد ۲۶, ۱۴۰۰

لیست قیمت پیمتاش

لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش از برندهای معتبری است. که سایت بازرگانی سداب لیست قیمت آن را در قسمت پایین صفحه قرار داده است. با وجود این محصول کارهای محاسباتی لوله کشی ساختمان و تاسیسات آسان تر شده است.

مزایای لوله و اتصالات پیمتاش

این محصول دارای مقاومت حرارتی فیزیکی، شیمیایی بالای می باشد و نیز در برابر اکسایش، خوردگی اسیدی، خوردگی بازی و مواد شوینده قوی به هیچ عنوان آسیب پذیر نیست. به علاوه اینکه طراحی لوله ها به گونه ای است که سطح صاف و صیقلی دارد در نهایت مواد مختلف و ذرات معلق به راحتی عبور می کند و باعث مسدود شدن مسیر لوله نمی گردد. برای اتصال این لوله ها از رابط های مختلف استفاده می شود که این رابط ها ییمتاش در دو نوع چسبی و دنده ای وجود دارند.

محصولات

زانوهای رابط لوله یو پی وی سی از پرکاربردترین رابط ها بوده که در انواع ۴۵ درجه، ۶۰ درجه، ۹۰ درجه موجود بوده و برای انحراف مسیر جریان سیال، اتصال لوله ها و رابط های دیگر به کار برده می شود.

کاربردها 

این محصول جزء گروه لوله های پلیمری می باشد که دارای کارایی و طول عمر بالایی هستند. لوله یو پی وی سی پیمتاش برای لوله کشی استخر، سونا، جکوزی ،پارک آبی، کشاورزی و آبیاری لوله کشی آب شرب و  لوله کشی فاضلاب کاربرد فراوانی دارد.

 

پیمتاش

× استعلام قیمت و موجودی