شهریور ۲۸, ۱۴۰۰

اتصالات پوش فیت

اولین بار یک شرکت انگلیسی از لوله و اتصالات پوش فیت برای سیستم فاضلابی مخصوصاً در ساختمان استفاده کرد. لوله pushfit همگی دارای یک رینگ در انتهای خود هستند و به همین دلیل اتصال به سایر لوله های به آسانی انجام میگیرد.

لوله و اتصالات پوش فیت

از آنجایی که اتصالات و لوله پوش فیت از جنس پلی پروپیلن است نسبت به سایر پلیمر ها (PVC , PE)  دارای مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالاتری است.  از آنجایی که برای ایجاد اتصال در لوله پوش فیت نیاز به چسب و حرارت نیست  ، محبوبیت بالایی مخصوصاً در صنعت ساختمان دارد.

اتصالات پوش فیت

تفاوت اتصالات PVC و PushFit

۱-مقاومت بالاتر pushfit نسبت به پی وی سی : همانطور که گفتیم بدلیل استفاده از گرید خاصی از پلی پروپیلن در پوش فیت ، مقاومت شیمیایی ، فیزیکی و حرارتی بالاتری نسب به پی وی سی دارد.

۲-سهولت در نصب : اتصالات پوش فیت بدلیل ساختار خاصی که دارند تنها با فشار دست به هم متصل می شوند و از این بابت هم نیاز به نیروی متخصص ندارند و سرعت نصب بالاتری نسبت به پی وی سی دارند.

۳-محدودیت پی وی سی در اجرا نسبت به pushfit : از آنجایی که تنوع اتصالات پی وی سی بسیار کم است در نتیجه اجرا پروژه های مختلف با این اتصالات دارای محدودیت هایی است. اما چون اتصالات Pushfit  هم در قطرهای متنوع تری وجود دارد و هم تنوع بیشتری دارد محبوبیت بالایی پیدا کرده است.

۴- طول عمر پایین تر پی وسی : پی وی سی بعد از گذشت چند سال خشک و شکننده میشود و در سطح لوله و اتصالات آن ترک هایی بوجود می آید اما از آنجایی که اتصالات pushfit از پلی پروپیلن تولید میشود دارای طول عمر بالایی هم هستند.

خرید اتصالات پوش فیت

برای دریافت لیست قیمت و خرید میتوانید با شماره تلفن ۳۳۹۰۱۴۱۲ تماس حاصل نمایید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان بازرگانی سداب با ما تماس بگیرید.

× استعلام قیمت و موجودی