لیست قیمت پلی ران

سالیان دراز است که ایران موفق به تولید انواع لوله و اتصالات با استفاده از مواد اولیه با کیفیت شده است. در این میان با وجود تمام پستی و بلندی‌ها، گروه تولیدی اتصالات پلی ران توانسته با کیفیت‌ترین محصولات را به بازار ارائه دهد. شرکت اتصالات پلی ران با بهره‌گیری از مهندسان و افراد متبحر و همچنین استفاده از دستگاه‌های تولید مدرن، محصولات بادوامی را تولید کرده و به یکی از بزرگ‌ترین تولید کننده لوله و اتصالات تبدیل شده است.

معرفی شرکت پلی ران اتصال

شرکت پلی ران اتصال

شرکت پلی ران اتصال به دلیل داشتن دانش تخصصی و کافی در باره اهمیت ترموپلاستیک‌های مختلف و با توجه به نیاز روزافزون به لوله و اتصالات در پروژه‌های صنعتی شروع به تولید لوله پلی اتیلن و اتصالات نمود و در دهه ۷۰ شمسی موفق به راه‌اندازی خط تولید محصولات خود گردید. این لوله و اتصالات کاربرد بسیاری در سیستم لوله کشی فاضلاب، انتقال و تامین آب و … دارند.

کیفیت شعار این شرکت است. از این رو در تولید محصولات از مواد اولیه درجه یک و بروزترین تکنولوژی‌های جهانی استفاده می‌کند. محصولات شرکت پلی ران کاملا با استاندارهای بین المللی ISO 9001-2000 تطابق دارد. به دلیل پیروی از این استانداردهای بین المللی و استفاده از تجهیزات بسیار پیشرفته شرکت پلی ران مقام اول در طراحی و تولید سیستم آبیاری تحت فشار را به خود اختصاص داد. همچنین چندی پیش نیز این شرکت اعلام نمود که در شرف تولید نسل جدیدی از لوله و اتصالات پلی اتیلن فاضلاب است

معرفی اتصالات  پلی ران

اتصالات پلی ران

شرکت پلی ران به بهره گیری از تجهیزات پیشرفته محصولات مختلفی در صنعت پوش فیت، لوله و اتصالات تولید کرده است. این محصولات عبارتند از:

  • لوله و اتصالات پکس
  • پوش فیت بی‌صدا
  • پوش فیت
  • اتصالات فاضلابی
  • اتصالات آبرسانی
  • اتصالات آبیاری قطره‌ای
  • لوله‌های پلی اتیلن

از این لوله‌ها و اتصالات در آبیاری‌های تحت فشار و قطره‌ای، انتقال آب و فاضلاب و … استفاده می‌شود. سایز و اندازه لوله‌ها و اتصالات مختلف است.

پوش فیت پلی ران

پوش فیت پلی ران

یکی از جدیدترین سیستم‌های فاضلاب پوش فیت‌ها هستند. به دلیل مزایای بیشمار این لوله و اتصالات از جمله وزن سبک، دوام بسیار بالا، سهولت و سرعت در نصب و مقاومت بالا و … هیچ محدودیتی در اجرای آنها وجود ندارد.

لوله و اتصالات پوش فیت بی‌صدا پلی ران، با وجود یک لایه اضافه باعث کاهش صدای ناشی از تخلیه فاضلاب تا ۹۷٪ دسی بل می‌شود.

شرکت پلی ران با بیش از ۴۰ سال تجربه تولید و پیروی از استانداردهای بین المللی موفق به تولید انواع لوله (به ویژه لوله‌های پلی اتیلن)، شیرآلات و پوش فیت با بهترین کیفیت شده است. این محصولات دارای عمر طولانی، مقاومت زیاد، ضد حریق و … می‌باشد. اگر ساختمان یا پروژه شما برایتان ارزشمند است با خرید و نصب این محصولات سیستم آبرسانی یا فاضلاب آن را ایمن سازید.

پلی ران