خرداد ۲۶, ۱۴۰۰

لیست قیمت پلی ران

شرکت پلی ران از قدیمی ترین و مطرح ترین شرکت ها در عرصه تولید اتصالات پلی اتیلن موجود در ایران است. به طوری که این شرکت در دو سال متوالی ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ به عنوان صنعت برتر کشور شناخته شد. لازم است بدانید که این شرکت تمامی استانداردهای مورد نیاز را اخذ کرده است.
محصولات شرکت پلی ران در دو بخش سیستم های فاضلاب ساختمانی و سیستم های کشاورزی و آبیاری تحت فشار تولید می شوند. به طور عمده تولیدات این شرکت درحوزه کشاورزی و آبیاری تحت فشار است. این شرکت تمرکز خود را همچنان روی مکانیزه کرده هرچه بیشتر سیستم‌های آبیاری و کشاورزی قرار داده است.

محصولات پلی ران

در لیست قیمت این شرکت در دو دسته محصولات تولیدی ساختمانی و کشاورزی قرار دارند.

  • محصولات ساختمانی شامل سیستم فاضلاب ساختمان پلی اتیلن جوشی،سیستم فاضلابی پوش فیت خود اطفا،سیستم فاضلابی پوش فیت سایلنت می شوند.
  • محصولات کشاورزی شامل اتصالات پیچی،لوله های پلی اتیلن،نوار آبیاری،شیر برقی،سیستم های فیلتراسیون،لوله های دریپر دار،سیستم های تله متری،سنسور ها و ایستگاه های هواشناسی،سیستم های مکانیزه تزریق کود و اسید شویی ،قطره چکان خطی یا pc می شوند.

لیست قیمت پلی ران شامل موارد فوق در ضخامت‌ها و قطر‌های مختلف می‌باشد. در این لیست قیمت همچنین حداقل تعداد سفارشی برای خرید نیز بیان شده است.

پلی ران

× استعلام قیمت و موجودی