تی اف الکتروفیوژن

در پروژه های گاز رسانی و آب رسانی معمولاً از لوله پلی اتیلن و مانیسمان (فلز) استفاده میشود. گاهی نیاز است که بین پلی اتیلن و فلز (چدن یا …) اتصال ایجاد کرد. در این شرایط میبایست از تی اف الکتروفیوژن استفاده کرد که در یک سمت پلی اتیلن و در سمت دیگر فلز است.

تی اف الکتروفیوژن

تی اف گازی پلی اتیلن

برای انتقال گاز معمولاً از لوله پلی اتیلن گازی و مانیسمان استفاده میشود. برای اتصال ما بین پلی اتیلن و مانیسمان باید از یک اتصال تی اف گازی استفاده کرد که در یک سمت از جنس پلی اتیلن و در سمت دیگر از جنس مانیسمان است. بدلیل آنکه انتقال گاز بشدت حساس است و نیاز به دقت بالا دارد در نتیجه در زمان تولید تی اف الکتروفیوژن حتماً باید به صورت کامل آب بندی شود.

تی اف گازی

 

تی اف آبی پلی اتیلن

برای ایجاد اتصال بین لوله پلی اتیلن آبی و فلز از تی اف پلی اتیلن آبی باید استفاده کرد. تی اف های آبی عمدتاً بصورت رزوه ای رو دنده هستند به صورت کاملاً استاندارد آب بندی شده اند و نگرانی در خصوص نشت آب وجود ندارد.

tf الکتروفیوژن

خرید اتصالات تی اف الکتروفیوژن

بازرگانی سداب تامین کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن با دارا بودن نمایندگی انواع برند ها و کارخانجات معتبر ایرانی و خارجی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. برای دریافت لیست قیمت و آگاهی از میزان تخفیف ها یا شماره تلفن 33901412 تماس حاصل نمایید.

اتصالات TF