June 20, 2022

لیست قیمت یزد بسپار

یزد بسپار یکی از برندهای معتبر لوله های پلی پروپیلن است که گواهی ها و تاییدیه های ملی و بین المللی را اخذ کرده و همچنین نشان ممتاز را از کارشناسان بدست آورده است .مجموعه بازرگانی سداب در این قسمت لیست قیمت محصولات یزد بسپار را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

کاربرد لوله های پلی پروپیلن یزد بسپار

به طوری که پلی پروپیلن این شرکت از مواد اولیه ی مرغوب و کاملاً بهداشتی تولید شده است به همین خاطر برای لوله کشی آب شرب بهداشتی مناسب می باشد. قیمت لوله و اتصالات پلی پروپیلن این شرکت با توجه به متراژ ، ساختار، فشار قابل تحمل آن ها می تواند متفاوت باشد. این لوله و اتصالات در انواع فشار قوی نیز موجود بوده و از این رو برای فاضلاب کشی ساختمانی و آبیاری تحت فشار از آن استفاده می کنند. مقاومت این لوله ها در برابر حرارت نیز بالا بوده و از این رو برای لوله کشی سونا نیز از آن ها استفاده می کنند.

ویژگی ها

ویژگی ها لوله های پلی پروپیلن به دلیل مقاومت بالایی که در برابر زنگ زدگی، خوردگی اسیدی، خوردگی بازی، رسوب گیری، لجن گرفتگی دارند از آن ها در صنایع لبنی و صنایع غذایی استفاده گسترده ای می شود. سطح صاف صیقلی درون آن ها سبب شده تا سیالات به صورت روان و بدون اصطکاک در آن ها جریان داشته باشند و گرفتگی و انسداد در آن ها دیده نمی شود.

نکته : در طول مراحل تولید پلی پروپیلن یزد بسپار دما و فشار توسط مهندسین تنظیم شده و پلی پروپیلن هایی تولید می شود که از نظر ساختار بافتی منسجم و محکم داشته باشند.

یزد بسپار

×

بازرگانی سداب

× استعلام قیمت و موجودی