خرداد ۳۰, ۱۴۰۰

اتصالات جوشی پلی اتلین

یکی دیگر از روش های ایجاد اتصال ما بین دو لوله پلی اتیلن استفاده از اتصالات جوشی پلی اتلین است. همانطور که از نام این نوع اتصال مشخص است اتصالات جوشی از جنس پلی اتیلن است و با توجه به کاربردهای فراوانی که لوله پلی اتیلن دارد استفاده از این نوع اتصالات هم کاربرد فراوان دارد.

کاربرد اتصالات جوشی پلی اتلین

  • سیستم آبرسانی : برای انتقال آب در سیستم شهری و روستایی و بین شهری از لوله پلی اتیلن آبی استفاده میشود به همین منظور استفاده از اتصالات جوشی پلی اتیلن در آبرسانی رایج است.
  • انتقال گاز : برای انتقال و یا صادرات گاز هم از لوله پلی اتیلن گازی استفاده میشود که برای ایجاد اتصال بین دو لوله از اتصالات پلی اتیلن جوشی استفاده میشود.
  • انتقال مواد شیمیایی : از آنجایی که پلی اتیلن در برابر مواد شیمیایی ، خورندگی اسید ها و مواد قلیایی مقاوم است در نتیجه بهترین گزینه برای انتقال مواد شیمایی لوله پلی اتیلن و در نتیجه اتصالات جوشی پلی اتلین است.

اتصالات جوشی پلی اتیلن

مزایای اتصالات پلی اتیلن جوشی

  1. عمر بالا : اصولاً پلی اتیلن دارای عمر بالاست در نتیجه اتصالات جوشی پلی اتلین هم در صورت ایجاد اتصال درست عمری نزدیک به ۵۰ سال دارد.
  2. نصب آسان : یکی دیگر از دلایل پرکاربرد بودن اتصالات پلی اتیلن جوشی نصب آسان این اتصالات به کمک یک اتو است.
  3. عدم محدودیت در ابعاد : اتصالات الکتروفیوژنی در ایران محدودیت اندازه دارند و این اتصالات محدودیت اندازه ندارند و به همین دلیل محبوبیت دارند.
  4. مقاومت بالا : بدلیل مقاومت بالای پلی اتیلن در برابر فشار ، دما ، مواد شیمیایی و اشعه ماوراء بنفش ، اتصالات جوشی هم این مزایا را دارند.
  5. هزینه پایین : قطعاً هزینه یکی از مولفه های هر کارفرما در پروژه است و قیمت پایین این اتصالات باعث شده است تا در میان کارفرمایان محبوبیت داشته باشد.

لیست قیمت اتصالات جوشی

بازرگانی سداب تولید کننده انواع اتصالات جوشی پلی اتلین با رعایت تمامی استانداردها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. همکاران ما در واحد تولید توانایی ساخت انواع اتصالات بنا بر نیاز شما را دارند.

مشاهده لیست قیمت جوشی

× استعلام قیمت و موجودی